Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns rossz hatása?

Antidepresszáns rossz hatása?

Figyelt kérdés
Hangulatstabilizátort és Frontint (0.25) szedek majdnem 3 hónapja.A hangulatstabi a Cipralex.Azt mondta az orvosom az első pár nap/hét kritikus lehet,amíg beáll,de olyan jól éreztem magam a kezdeti szakaszban mint talán régen..nagyon jól voltam,higgadt voltam,bizonyára a frontin is beütött,bár alacsony dózis,de mégis először szembesült vele a szervezetem.Most majdnem 3 hónap után megint rosszul lettem..főleg a múlt héten.Még rosszabbul mint voltam a szedésük előtt.Szorongás,hangulatváltozások brutálisan,nyugtalanság,zavartság,nem tudtam dönteni semmiben,úgy éreztem megőrülök..Tehát nem vettem be egy napja a Cipralexet és varázsütésre fantasztikusan vagyok.Visszatért a bátorságom,higgadt vagyok,olyan jól alszom h alig tudtam kikelni az ágyból (forintból már csak felet veszek esténként). Lehet,hogy már nem kell antidepresszáns,és ezért ütött vissza?

2019. febr. 4. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. Nekem az volt, hogy egy hétig borzalmas volt, aztán hatott, de sosem tudtam teljesen kijönni a rosszullétből. Mikor abbahagytam akkor ismét jött egy enyhülés. Szerintem csak úgy ne állj le vele, mert az rosszat tehet. Ingadozások történhetnek. Ezt mindenképp a dokiddal beszéld meg.
2019. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szeretem feszegetni a határokat...:D de most 2. napja nem szedem,és tényleg jól vagyok.Nagyon kicsit ingerült ha cseszegetnek,de van életkedvem,ami az elmúlt 1 hétben elillant..az ingerültség semmi nekem mint elvonási tünet,elmúlik.A dokihoz 2 hét múlva van legközelebb időpontom.Valszeg úgy megyek már oda,hogy lejöttem a gyógyszerről és jól vagyok.Meglátjuk!De köszi
2019. febr. 4. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!