Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek oka lehet egy...

Szerintetek oka lehet egy nagy rossz megalázó párkapcsolat annak, hogy már több, mint két hónapja nem hat az antidepresszáns, és egyre rosszabb minden? (38 L)

Figyelt kérdés
Súlyos depresszióm van.

2016. máj. 13. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Vess véget akkor a párkapcsolatnak, ha ennyire nem jó.
2016. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a fenének vagy megalázó kapcsolatban?
2016. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert szerelmes vagyok és elviselem valahogy.
2016. máj. 13. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
aldozat szo mond neked valamit???
2016. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy belé vagy eltart? Most úgy őszintén? Jó anyagi háttérrel rendelkezik a pasi? Gyereketek van? Ugye nincs? Hogy lehet úgy szerelmes valaki valakibe aki folyamatossan bánt? Azt se tidztelni, se szeretni nem lehet, ott valami más van és általában anyagi dolgok vannak mögötte. Nem vagyok szakember ez csak az én laikus észrevételem.
2016. máj. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem van összefüggés a 2 között.

Könnyebb egy súlyos beteget megalázni (főleg ha még a gyógyszer sem hat )

mint egy kevésbé beteget vagy egészségest.amit nem értek miért nem mondtad havi kontrollnál vagy telefonon ,hogy a gyógyszered nem hat. Először menj az orvoshoz mondd el a gyógyszert meg ezt és dönts vagy kérj ki egy bizalmas döntését.

2016. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!