Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Nagyon rossz a memóriám. Mit tegyek/szedjek hogy jobb legyen a helyzet?

febr. 4. 14:45  Privát üzenet  

A válaszok
domkanyon nevű felhasználó válasza:

vasat! magnézium és kalciumot is. vashiiány tünete a rossz memória.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 4. 20:33 Privát üzenet
A ginkgo biloba és az omega 3 jó hatással van az agyi működésre úgy tudom.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 7. 00:53 Privát üzenet

Tényleg, nekünk itt van a ginkgo biloba fa az udvaron, azon agyalok hogyan hasznosíthatnàm.

Magnézium, vashiàny is okozhat ilyet, de én is a ginkgo bilobàt javaslom.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 7. 07:44 Privát üzenet

Vashiány. Előtte mindenképpen LABOR!!! A túlzott vasbevitel kockázatos, nehezebb kezelni, mint az alacsony vasszintet!

A gingko fásnak: nem tudod úgy kivonni a jó hatóanyagot, hogy az ártalmasat kihagyd! Hacsak nincs egy jó laborod hozzá, ahol tudod izolálni őket, és mérni, mert utóbbi is elég fontos adat, hogy ne hagyjuk ott a fogunkat!

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 8. 10:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van ez velem? 18 évesen már mozognap a csont fogaim. Az első két metszőfogam felet már két pontban nincs íny . Hogy lehet, hogy ilyen fiatalon nér ilyen rossz a helyzet?...
Van egy olyan próblémám, h a vállam miatt szenvedek egyfolytába, egy rossz mozdulat és kimegy a vállam. Bejelentkeztem egy csontkovácshoz. és nagyon félek h mi lesz, jobb vagy...
20 éves fiú vagyok, eléggé fehér bőrű, és vashiányos. Az a helyzet hogy kiskorom óta vashiányos vagyok, és ezért nemtudok e rendesen barnulni, csak mindig leégni (? ) És hogy a...
Lehetséges hogy a vállam félig ficamodik ki?
Tényleg ennyire rossz a helyzet?
Mégis miért érzem magam ilyen üresnek? Az a helyzet, hogy nagyon rossz helyzetben érzem magam. Mivel elég szar így végig küzdenem magam a napon.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!