Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hikikomori lennék?

Hikikomori lennék?

Figyelt kérdés
Már több éve bezárkóztam a szobámba,nem dolgozok,és általában videojátékozok,vagy csak úgy netezgetek egész nap. Vagy sokat alszok.
2019. febr. 4. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A szüleid tartanak el? Azért ez elég gáz.
2019. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minek ide a kérdőjel? Te is tudod, hogy az vagy. Ha ezzel tisztában vagy, el is kezdhetsz változtatni rajta. Egyből nem fog menni, de szépen fokozatosan képes leszel rá.
2019. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, egyszerűen csak weeaboo vagy.

Amúgy a leírásod alapján igen, az vagy. xd

De ez nem betegség, csak egy szó arra, aki ilyen.

Kicsit erőt kéne venned magadon, és változtatni.

Én is voltam így, de egy idő után már sok volt nekem, és már menekülni akartam ez elől, és szocializálódni kicsit.

Szerintem ne várd meg míg rádöbbensz, hogy ez így nagyon nem jó, mert már ez nem kielégítő számodra, viszont már annyira elszoktál mindentől odakint, hogy változtatni meg már nagyon nehezen tudsz.

2019. febr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!