Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg nem lehet bevinni a...

Tényleg nem lehet bevinni a kórházba ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés

Novemberben volt egy öngyilkossági kísérletem,bevittem a Heim Pál Toxikológiájára.Hozzá tenném,nagyon megalázóan viselkedtek velem és amint tudták,hogy képes vagyok elhagyni a kórházat,kiengedtek.Utánna még 3 napig szédültem,hánytam.

Elhatároztam,hogy befekszek egy gyermekpszichiátriára.Noss,kaptam egy beutalót ismét a Heim Pálba és felhívták az anyukám,hogy akkor hétfőn "sok-sok" szeretettel várnak,azonban telefont és könyvet ne vigyek.

Látogatási idő 7-8-ig van,de csak anya jöhet be hozzám.Még apa se..Nem tudom,de nem a zárt osztályra megyek,hogy így korlátozzanak.Egyáltalán lehetséges,hogy ez így van?Vagy inkább be se menjek?...


2019. febr. 9. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értem miért válogatják meg a látogatókat, és miért nem lehet könyvet vinni.

A telefon tilalmat még valahogy meg lehetne magyarázni, de a többit?!?

2019. febr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván a gyógyulásodat segítik elő. Valószínűleg azért hogy ne vonulj el magadban olvasgatni vagy a telefonodat nyomkodni, hanem részt vegyél pl. közösségi foglalkozásokon.
2019. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom adnak nyugtatókat, és inkább azt szeretnék, hogy sokat aludj, pihenj.
2019. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyugtatókat,ne haragudj,de mire fel?Szerintem nem vagyok ön és közveszélyes,sőt...
2019. febr. 10. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy önveszélyes? Öngyilkossági kísérlet után? Hmmm...

Miért nem bízod ezt olyanokra, akik évente sok száz, sok ezer ilyen kezelést levezényelnek? Miért gondolod, hogy te jobban tudod, mint azok, akiknek ez a foglalkozásuk? Hagyd rájuk, csniáld végig a kezelést. Ők nem az ellenségeid, segíteni szeretnének.

2019. febr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én csak tippelni tudok. Terápiára már egy éve járok, azonban még sosem feküdtem bent.


Viszont azt tapasztalom magamon, hogy a közösségi oldalak gyakran felzaklatnak. Főleg akkor, ha másokat megalázó posztokra bukkanok, amin persze röhögnek, meg jelölgetik egymást. Az egyiknek sem jutna eszébe, hogy egyetlen embertársunkkal sem bánunk így....Ezenfelül még triggering lehet, ha látod, hogy nem tudod melyik volt osztálytársadnak milyen jól megy a dolga, ilyen kocsit meg olyan ékszert kapott. Bevallom, hogy nekem ez is rossz, ráadásul én már inkább fiatal felnőtt vagyok, szóval mellettem van, aki tényleg nagyon elhúz.


A könyvekben tényleg lehetnek nehezebben emészthető, vagy idegesítő események, amik akár a saját életedre is emlékeztethetnek.


Mondom: ez nem biztos, de csak erre tudok gondolni. Valószínűleg a gyógyítás idejére a fölösleges idegességtől, negatív gondolatoktól akarnak megóvni.

2019. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!