Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszert érzek rendszeresen...

Aramnd kérdése:

Kényszert érzek rendszeresen arra, hogy a munkahelyemen végezzek önkielégítést. Ez milyen baj?

Figyelt kérdés
Szóval. A helyzet az.Hogy amúgy minden 5-6. nap szoktam önkielégítést végezni.mert nincs nagy igényem férfi létemre.Viszont a munkahelyemen problémák vannak.Alig tudok felállni az asztalomtól,mert kőkemény erekcióm van,ahogy bejön a 3 kollégám.Mert izgalmas a helyzet,hogy akkor tekerjem meg,mikor közel van valaki egy olyan helyen ,ahol ez tilos.És már volt rá alkalom,majdnem lebuktam .próbáltam megelőzni ezt az érzést azzal,hogy minden reggel "lerendezem" magam munka előtt. de nem segít.a munka asztalomtól nem bírok felállni olyan erőteljes a bonerem.de ha egyedül ülök bent épp. akkor semmi konkrétan csak néha elég ritkán.De amikor kollégák bejönnek.fú akkor nem bírok magammal. Gondolkodtam már azon is ,hogy hétvégén bemegyek kulccsal a munkahelyemre,és az asztal alá tekerem a dolgot. És nem tudom kihez forduljak ezzel.Nem is merek konkrétan senkit se megkérdezni face to face .Kihez tudnék fordulni ?
2019. febr. 11. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szexuálpszichológushoz fordulj. Bár valószínűleg kitaláció a kérdés.
2019. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Agytranszplantáció klinika
2019. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Részletet hallhattunk egy vágyálomból.
2019. febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezen egy aktus segítene egy élő személlyel. Valószínű hogy azért izgat jobban fel akárki. Mert nem elég hogy magadnak csinálod. A szexhez két ember kell. Az önkielégítés, csak ideiglenes megoldás. Ha így folytatod egy kaktuszra is fel fog állni. Szerezz egy csajt, vagy vegyél egy prostit.
2019. febr. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!