Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma rosszul lettem munkahelyeme...

Ma rosszul lettem munkahelyemen? (többi lent)

Figyelt kérdés
szóval ma rosszul lettem munkahelyemen és go kórház. szédültem össze akadt a nyelvem , zsibbadtak az ujjaim. vérnyomásom alacsony volt 106/62. vércukor nem volt. ékg jó. vérkép is jó. kaptam fél liter unfúziót és kalap kabát. azt mondtál folyadék hiány igyak többet. (1,5-2litert szoktam inni télen) szerintetek tényleg lehet ez az oka? vagy menjek még háziorvoshoz?

2018. jan. 31. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Különösen akkor igaz ez ha az infúzió után jobban lettél. Azonban egyéb okok is létezhetnek. Pl. túl éhezted magad. Túl fáradtál. Találkoztam már olyannal is, hogy aki rendszeres kávé ivó volt, amikor kihagyta egyszercsak elájult. Esetleg terhes vagy. E pillanatban több ötletem nincs, de ezek közül is választhatsz, hogy melyik ok lehet valószínűbb.
2018. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
infúzió után jobban lettem! hát a 110 kilómmal nem hiszem , hogy éheztetem magam :) köszönöm a válaszod! 24/F terhesség kizárva :) az érdekeéne , hogy aggodjak e? szabadságra küldtek , hogy pihenjem ki magam
2018. jan. 31. 14:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy 110 kiló vagy még lehettél éhes perpill, és a cukrod is leeshetett. 2 nap pihi, rendszeres evés, ivás, és ha jobban leszel, akkor nincs nagy bajod, ha nem, akkor igen.
2018. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2018. jan. 31. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod egyáltalán nem volt alacsony. A súlyod viszont túl sok.
2018. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na ennek már 20 napja és a szédülések cigi után jelentkeztek. 6 napja nem dohányzom (le szokok) addig nem is volt szédülés ,és most néha van egy kicsi és alvászavar is. Nem bírom magam kipihenni . Lehet ez a nikotin hiánytól? (pár oldalon írták a szédülést is) meddig jelentkezik ez? az az mikor érdemes felkeresnem az orvost? köszönöm a válaszokat
2018. febr. 19. 11:25
 7/7 anonim ***** válasza:
OLyan helyen dolgoztam ahol a kövér embereket gyógyítottuk. A tapasztalataim alapján állítom, hogy ne a dohányzásban keresd az elsődleges okot hanem inkább a túlsúlyban. Ehhez viszont érdemes lenne szakember segítségét kérni. Akik csak úgy maguktől kezdenek fogyókúrába azok gyakran végzik jojó effektussal (még kövérebbek lesznek). Ha koplalsz vitaminhiányos is leszel, ha már nem birod akkor újra sokat fogsz enni. Ezért kell a szakmai segítség, hogy testre szabott ajánlást kapjál, amihez viszont erős akaratra és kitartásra lesz szükséged. Úgy szokott történni, hogy a súly csökkenéssel csökkennek a panaszok is. Amit nem tudsz elkerülni, hogy 1. figyelj oda mit eszel és mennyit, 2. többet mozogj mint eddig
2018. febr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!