Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire fel bánt valaki, amiatt...

Mire fel bánt valaki, amiatt hogy elkábítottak banketton? Nem csendben kellene maradni?

Figyelt kérdés

4 éve volt, drogot tettek az italomba, majd valahol az utca közepén otthagytak...


Örüljenek neki, hogy ennyivel megúszták...


Ezzel volt az utolsó döfés, ezzel akartak tönkretenni... Azóta hallom vissza, hogy "leittam magamat", akinek csak elpletykálják, egy még anyám munkahelyén is lejáratott. Az új sulimba is...



Nagyon utált egy-két személy, mert én kollégista voltam és viszonylag jól tanultam, nem voltam buta...


Arra képesek voltak, hogy loptak. Volt akin akkor se esett meg a szívük, mikor hónapokra kórházba került...


Drogos, piás idióták voltak...


Komolyan, mivel egy kisváros, évek múltán is lejáratni akarnak. Múlt azt hallottam vissza, hogy az egyik direkt azért bejelölte az egyik szaktársamat, aki általánosban osztálytársa volt, hogy "én szűz vagyok". Ja mert ilyen mocskokkal nem osztottam meg ezeket, mert képesek voltak egy pasit el is marni mellőlem. Közbe ő van fent leszbikusként Tinderen, 12.000/Ft óradíj, biztis, hogy ő...


Ez annyira szánalmas, rosszabb, mint a falu...


2019. febr. 12. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Látom, nálad is este van már a fogalmazásból ítélve. Nyugi, nálam is. :D

Szóval, azért, mert jobb dolguk sincs, mint kib..ni egy emberrel, aki valamiért különbözik tőlük. Esetedben a koli miatt, meg mert jól tanultál. Meg fogsz lepődni a válszomon: azért jó nekik, mert a szétdrogozott agyukkal ennyi telik. Más kárán mindig jobb csámcsogni, mint szétnézni a házad táján...

Xard le nagy ívben. Tanulj kitartóan, fogsz találni rendes pasit! Sok sikert az élethez! :)

2019. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Fuu, nagyon csak mérges vagyok, de köszönöm.


Egyébként ez sem igaz, hogy szűz vagyok, vagy ne lett volna pasim, de miért velük osszam meg...


De most egy gimnáziumban nem tudom miért volt "baj", ha valakinek nem 2,1 volt az átlaga. Plusz nem is tanultam agyon magamat...

2019. febr. 12. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt hívom ugy hogy a kisvárosi átok
2019. febr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Annyira nem tanulhatsz jól, mert még fogalmazni se tudsz. A helyesírásod meg csapnivaló.

A rinya nem kell, állj ki magadért.

2019. febr. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!