Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tesz az ember agyával...

Mit tesz az ember agyával napi min 2 üveg vörösbor napközben + legalább még 2 üveg vörös vagy pezsgő délután + néha azért sör is lecsúszik csak új lazításképp és mindez évtizedek óta?

Figyelt kérdés

Ismerek egy 70 feletti vén trottyot aki ha esik ha fúj napi 2 üveg vörös az adagja munkaidőben (igen , munkaidőben mert még dolgozik) és ha hazamegy megy mellé még +2 üveg vörös vagy pezsgő( csak úgy pezsgő, nem ám szilveszterre tartogatja az úgy a nap része) és mindemellé még azért sor is befigyel itt ott.


És ezt csinálja úgy 30 éve.

Szerintetek hoyg lehet hogy még maradt 1 agysejtje is? Mondjuk nagyon több sincs neki ezzel együtt dolgozik vezető beosztásban állami cégnél, el lehet képzelni....


2019. febr. 23. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Erről egy agysebészt kéne megkérdezni.
2019. febr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Phoney ***** válasza:
Gátolja a B1-vitamin feszívódását, és ezzel kisebb-nagyobb agyzsugort okoz. Komolyabb agyproblémához viszont (pl. Wernicke–Korszakov szindróma) napi 4 üveg bor valszeg kevés lesz, legalábbis amíg jól működik a mája.
2019. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hmm, akkor a pajzsmirigyre is kihat, ha gátolja a b1-et.
2019. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

és arra mit mondtok hogy egy ilyen alkesz még céget is vezet?

Mert azt vezet igaz állami önkormányzati céget kapcsolati alapon szerzett vezetői székkel. ez alatta azt értem hogy ezt az alkesz tróger udvarsöprő portásnak se vennék fel egyébként sehova ha meg még alkeszkedik is még onnan is kivágnák itt meg egy vezetői székben terpeszkedik 20 éve és ott is marad míg ki nem nyiffan.


Magyarország-

2019. febr. 24. 09:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy egy ember. Akit ráadásul nem ismerek. Nem tudom miért iszik.

És hogy semmi köze az alkoholizmusnak a karrier építéshez. Lehet előbb volt meg a karrier, utána lett alkesz. Lehet fordítva.


Ha ez kihatással van arra, hogy az alkalmazottja vagyok, és engem rosszul érint, erősen elgondolkodom a cég váltáson, de ha nagyon sok embert érint a cégnél, akkor többiekkel jó kapcsolatot építek és csinálok saját céget azonos profillal és elcsábítom a többieket. Nekik is járna egy normális főnök!

2019. febr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Ha ez kihatással van arra, hogy az alkalmazottja vagyok,"


Napi szinten kihatással van mindenkire.


csak egy példa mindennapi szarság. Orvoshoz kell mennem megbeszélem vele hogy HOLNAP akkor 1-2 órával később jönnék- oké oké menjél fiam.


Másnap csöng a mobilom félrészegen üvölt a telefonba hogy hol vagyok? mi az hogy még nem vagyok benn? Mondom 1 napja bezséltük meg hogy... félbeszakít ővele semmit se beszéltem meg ne mondjak már ilyet és azonnal be vagy ki leszek rúgva.


Ez nem egy extra eset ez egy mindennapi szarság.

Bármire bólogat aztán akár aznap már nem úgy van ... mert elfelejtette de szégyelli és játssza az agyát hogy elfelejtette ő?? Ő aztán nem és ne nézzük hülyének mert kirúg mindenkit és ő a főnök...

stb.


Minden napra jut ilyen sztori.


Na így árnyaltam a képet?

2019. febr. 24. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!