Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért késő délután, este...

Róbert dávid kérdése:

Miért késő délután, este érzem csak jobban magam?

Figyelt kérdés
Napközbe kicsit nyomottnak,tompának érzem magam,este felé meg fel élénkülök aktívabb leszek jobb kedvü. cigaretta befolyásolja a kedélyállapotot? 28/F

2019. febr. 21. 15:54
 1/5 anonim válasza:

Velem is nagyon hasonló helyzet csak nekem napközben meg sokszor hányingerem is van ez mellett..

Amúgy szerintem befolyásolhatja, de én csak bulikba cigizek

2019. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze a cigihez, egyszerűen bagoly-típus vagy, így van beállítva a bioritmusod.
2019. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Inkább csak hogy napközben általában van valami nyomás az emberen, valami stressz, a délután-este pedig a pihenésről szól, olyankor felszabadultabb az ember.
2019. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nos én csak a saját példámon keresztül tudok válaszolni. nem vagyok sajnos az utóbbi időben valami jó passzban, sokat stresszelek. emiatt esténként szarul alszom, reggel ezért bal lábbal kelek. reggel mikor felkelek semmi kedvem az egész naphoz, de aztán ahogy telik a nap és haverokkal nevetünk egy jót utána már jobban vagyok, estére egészen felpörgök. nem hiszem hogy ennek a cigihez bármi köze lenne
2019. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a lépcsőzésen. Hány emeletet birsz kifulladás nélkül menni felfelé cigi nélkül, és hányat közvetlen cigizés után?

Ha eleget pihensz (7-8 óra) akkor elvileg nem kéne egész nap nyomottnak lenned. Én is délután veszem fel a lendületet könnyebben, ez alkati kérdés is de befolyásolja vitaminhiány , nem elegendő mozgás, stb. Tarts önvizsgálatot!

2019. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!