Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lesz bajom attól, ha bezárkózo...

Lesz bajom attól, ha bezárkózok, és csak egy virtuális világban élek?

Figyelt kérdés
Megromolhatok mentálisan egy idő után?
2019. febr. 26. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted? Most oszinten..
2019. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ezzel párhuzamosan a valódi világot is tudomásul veszed és otthonosan mozogsz abban is, akkor bizonyára nincs semmi hátrányos következménye. Mert tényleg nem javasolt elszakadni a való világtól, nem a TV sorozatra értem.
2019. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy. Teljesen csak a virtuális világban élnék,kicsit kizárva a külvilágot, vagy valóvilágot.
2019. febr. 26. 12:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Már mindannyian szimulációban vagyunk, mint a Mátrixban!
2019. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen , lesz bajod.

1. Nem ér napfény, így d-vitamin hiányod alakul ki , nem fogja birni a szervezeted.

2. Nem mozogsz, ez szintén káros.

3. Nem beszélsz senkivel , az agyad is megzápul a magány miatt.

4. Semmittevés hiánya, egyre lustább leszel és nem csinálsz semmit és megszokod , egyre rosszabb lesz.

2019. febr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elmegy melletted az életed.

Valamint nem tudsz jól teljesíteni egy idő után a való életben, kudarcélményed lesznek.

2019. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok, sose volt barátnőm vagy akárki aki szeretne, kb beleőrültem hogy 18 évesen nincs barátnőm és ja. Ha az a tény hogy öngyilkos akarok lenni azt jelenti hogy bajom lett, akkor igen, rohadtul bajod lesz belőle.. És szar lesz 0-24 sírhatnékom van..
2019. febr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!