Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig tartanak a gyógyszer...

Meddig tartanak a gyógyszer mellékhatásai? SOS

Figyelt kérdés

SSRI visszavétel-gátlót szedek szorongásra. Most 5mg/nap aztán emelhetem. Az orvosnak beszámoltam róla, de előjöttek a mellékhatások. Ezek: éjszaka felébredések, hányinger/émelygés, gyengeségérzés, szédülés. Nappal végtagizzadás gyengeségérzés, émelygés, aluszékonyság, néha izomrángás.


Szinte biztos vagyok ebben, hogy a gyógyszer okozza mert régebben voltak hasonló tünetek, na meg amikor leszoktam róla(áramütés érzés a fejben, ájulásérzés, nagyfokú izzadás)


Mikor lesz vége ezeknek a tüneteknek hány nap vagy hét? Ezeknél a tüneteknél érdemes a gyógyszer szedését megszakítani vagy türelem?


2014. ápr. 8. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyógyszer szedését csak az orvossal egyeztetve szakítsd meg, önkényesen ne. A teendőket orvossal kell megbeszélni, nem a gyakorikérdéseken. Elég, ha felhívod és kikéred a véleményét.
2014. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Választhattad volna a pszichoterápiát is, annak csak kellemes mellékhatásai vannak, és meg is gyógyulhatsz tőle.

A gyógyszer a tünetek enyhítésére szolgál.

2014. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!