Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan akinek deperszon...

Van itt olyan akinek deperszonalizációs zavara van?

Figyelt kérdés
Mesélne róla,meddig tart eddig? Mi miatt alakult ki?
2019. márc. 12. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem van sajnos!( 32/N)Több hónapja kezdődött, egyik napról a másikra! A sok pánikroham és szorongás miatt! Van, hogy pár napig tart, de van, hogy 1-2hétig. Nagyon szörnyű és sokszor attól félek megzavarodok! :( De küzdök ellene!! Ha észreveszem magamom a tüneteket, akkor mondom magamnak, hogy semmi baj nincs, ki kell bírni míg el nem múlik. Illetve pszihoterápiára is jártam. Nekem az volt a baj, hogy sokáig húztam, hogy segítséget kérjek! Szégyelltem is , meg próbáltam magamba leküzdeni! De azt a sok lelki sérülést és stresszt nem lehetett! Nagyon bízon benne egyszer sikerül úgy eltűnteni az életemből ezt a betegséget, hogy ne szenvedjek miatta!
2019. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!