Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szokjak le a szájrágásról?

Hogyan szokjak le a szájrágásról?

Figyelt kérdés
Nagyon durván nyomom és már sokszor munkahelyen is gáznak tartom de nem tudom abbahagyni.

2019. márc. 13. 15:25
 1/4 anonim válasza:

En is szájrágós vagyok. Észrevettem hogy ezt nálam a stressz okozza. Ha stresszes vagyok akkor próbálom magam lenyugtatni, sétálok egy keveset, megmosom az arcomat, majd eszek valamit. Mert ha pl rágózol akkor nem tudod közben a szádat rágni vagy esetleg ropit szoktam még enni. Illetve nekem az is segitett, hogy hozzám közel álló személyeket megkértem, hogy szóljanak rám amikor rágom a számat.

Remélem tudtam valamennyit segíteni. Sok sikert!

2019. márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem mondom, hogy nem stresszes az életem, de nálam ez már megszokás is, pótcselekvés is az a baj. Rágót is képes vagyok félretolni a számban. 😑
2019. márc. 13. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg valamivel bekenni nekem az egített. Pl szájfény ha nő vagy de ha férdi akkor pedig egy szimpla ajakápoló. Én észre vettem ha bevan kenve akkor nem rágom.
2019. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Belül rágom, az a baj.🤣
2019. márc. 23. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!