Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 17. kerületben rendelő dr...

17. kerületben rendelő dr ambrus éva veletek is volt megalázó, etikátlan, stb? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Privátban is írhattok nyugodtan.

2019. márc. 14. 09:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
7%

Veled valami komoly probléma lehet. Talán hallucinálsz.

Évek óta járok hozzá, mindig kedves,megértő, segít, nem tapasztaltam olyasmiket, amiket itt irogatsz. Benned hatalmas gyűlölet van. Ez biztosan nem normális.

Szerintem kezeltesd magad inkább, minthogy fröcskölődsz és gyűlölködsz. Ha ekkora gyűlölet van benned, meg tud még bárki is maradni a közeledben?

2022. jún. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kedves Éva, aki itt úgy írogat magáról hogy milyen kedves. Egy 3 éve azt mondta nem nézek ki autistának mikor az arcomba röhögött, mert ki szerettem volna magamat vizsgáltatni. Nos az vagyok. Adja vissza a diplomáját és fáradjon át a szomszéd szobába, a főorvosnő biztos tud segíteni a nárcisztikus személyiségzavarának kezelésében.
febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Azért nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél. Ha ennyi embernek van vele baja, amögött mindig van igazság.

Azért az is sokat elmond, hogy a másik doktornőhöz, akivel váltják egymást már átkéredzkedni se lehet, mert annyian vannak nála.

Én gyógyszert szerencsére nem iratok nála, a pszichológiai ellátás miatt járok külön pszichológushoz, nem hozzá szerencsére de eddigi találkozásunk során megállapítottam hogy nem százas a nő és nem is az empátiájáról híres.

Elvan magától szállva, a betegeket úgy kezeli, mintha őrültek lennének, pedig a legtöbb valószínű nem azért jár oda hogy hülyének nézze.

Néha elgondolkodhatna azon, hogy attól, hogy valaki pszichiáterhez jár, még nem őrült. Dehát ezt pont egy pszichiáter szakorvosnak kell magyarázni?

febr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!