Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincsenek barátaim, csúnya...

Nincsenek barátaim, csúnya vagyok és a családom szegény. El vagyok keseredve. (F) (? )

Figyelt kérdés

Sosem voltak igazi barátaim, inkább lányhaverjaim vannak, de a srácok sosem fogadtak be. Nagyon csúnya vagyok, a fogaim elég csálék, és nagy az orrom is. Talán előről nézve még kicsit elfogadható vagyok, de teljesen oldalról nagyon kilóg az orrom, és rusnya vagyok. Utálok mosolyogni és nevetni a fogaim miatt. Elég sovány is vagyok, szóval még ez sem javíthat az összképen. A családom rettentően szegény, egy nagyon romos házban élünk, még ha alakulna is barátság vagy szerelem, biztos hogy nem hívnék át senkit, mivel szégyellem, ahol lakom. Szerintem ez már nem is legális, hogy ilyen körülmények között éljen egy gyerek. Utálom az életem, nincs semmi örömöm, szünetekben egyedül ülök és fekszem a padon, de ez senkit sem érdekli, mintha nem is léteznék az osztályban. Van pár lány aki megkérdezi, hogy hogy vagyok, vagy néha beszélgetünk, meg van egy srác akinek oda szoktam adni a leckém, és pár szót váltunk, de ennyi. A fejem is tök gyász, ugye a nagyon csúnya fogaim, a nagy orrom, a hajam, ami oldalt rövid, felül hosszú, de ez sem áll sehogy, meg úgy az egész fejem gáz.

El vagyok keseredve, nincs kedvem élni. Mit tegyek?


2019. márc. 15. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Hány éves vagy?
2019. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kamasz vagy, olyankor irdatlan csúnya tud lenni az ember, én már csak tudom, kifejezetten ronda kamaszlány voltam, és egész értelmes fejem lett felnőttkoromra :D Lehet, hogy magadat másképp látod, a barátom pl kifejezetten előnyös külsejű, de saját magát rondának gondolja. Testalkaton lehet segíteni sporttal, hajviselet akkor lehet h másmilyen kellene, de ezt egy olcsóbb fodrász is megmondja. Fogszabályzót nem javaslom, mert gondolom, nincs rá keret, viszont azt lehet még később is, ha össze tudod magad szedni. Értékeld azoknak a lányoknak a barátságát, próbálj velük kapcsolatot teremteni. Én a fordított eset voltam, csak fiúkkal bandáztam anno, nem lett tőle semmi bajom :D A szegénységből pedig van kiút, tanulni kell. Jó a helyesírásod, épkézláb mondatokban beszélsz, simán megvan minden adottságod a továbbtanuláshoz. Elhiszem, hogy baromi elkeserítő mindez így összevetve, de egyik se olyan dolog, amin ne lehetne változtatni, vagy ne lehetne vele élni. Hajrá!
2019. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek mind olyan gondok amik addig számítanak amíg gimibe jársz. Mikor elkezdesz dolgozni akkor teljesen más értékek kerülnek előtérbe. Én is átéltem ezt. Én voltam csúnya lány akit mindenki piszkált. Most 10 év után én röhögök azon meddig jutottak az osztály menő diákjai. Kitartást.
2019. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!