Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem találom a szorongáso...

Miért nem találom a szorongásom és a rossz hangulatom okát?

Figyelt kérdés

Általában úgy mennek pszichológushoz az emberek, hogy szorongok, mert.... nem? Tehát tudják, hogy mi a baj, csak az okot nem. Már azt gondolom, hogy a létező összes életeseményt végignéztük, mindent átgondoltam és egyszerűen nem jövök rá, hogy miért szorongok, mitől van rossz kedvem, miért félek sokszor emberek között. Aztán van, amikor ennek nyoma sincs, vidám vagyok és jókedvű, kevésbé stresszes, az emberektől sem félek. De egyszerűen nem tudom mi okozza a váltást a két állapot között. Már borzalmas, unalmas, állandóan gyötör, hogy mi lehet ez.

18/F


2019. márc. 17. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem mindig van oka, vagy nem mindig lehet rájönni. Én pl rettegek a mély víztől, pedig soha nem volt fulladásos élményem, és még úszni is tudok.
2019. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!