Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elég durva Szociális szorongás...

Elég durva Szociális szorongásom van. Emiatt több vitám is van anyukámmal, tanács?

Figyelt kérdés

Iskolán, és közerten kívül egyedül egyszerűen nem merek/tudok egyedul menni. Bevásárló központokba se. Mindig olyan érzésem van, hogy engem néznek, rajtam nevetnek. De csak ha egyedűl vagyok. Illetve ha családdal vagy barátokkal vagyol, és csinálnak valami nagyon feltűnő dolgot, nagyon rosszul leszek, melegem lesz, alig kapok levegőt.

Na ezért is megy a vita, mert nem merek elmenni suli mellett dolgozni, mert nem merek megint valahol uj ember lenni. Anyukam ma azt mondta nekem, hogy egyszerubb lenne ha 'megdöglenék'. Valami ötlet, hogy leküzdjem?


2019. márc. 10. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvosi segítséget kell kérned!
2019. márc. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Hány éves vagy?

Ha anyukádnak valóban olyan a hozzáállása, akkor ő is részese lehet a kialakult helyzetnek.


Keress fel pszichológust, terapeutát.

Ne rohanj azonnal pszichiáterhez...

2019. márc. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is orvoshoz kell menned!
2019. márc. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. (Lany) anyukám mindig ilyen volt. Az eleinte kialakult onbizalomhianyomnak is o az oka. Csak aztan idaig fajult.
2019. márc. 11. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!