Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha 3 hete szedem az antidepres...

Ha 3 hete szedem az antidepresszánst és ugyanúgy meg akarok halni, akkor nem jó?

Figyelt kérdés
3 hete szedem, az elején sem volt túl jó, de most egy nagyon rossz periódusba kerültem és meg akarok halni, öngyilkos akarok lenni, rosszabbul vagyok, mint a gyógyszer előtt/mint az első pár napban.
2019. márc. 18. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezelőorvosoddal beszéltél? Érdemes lenne felhívni. Egyébként nem hat három hét alatt egy ilyen gyógyszer se, legalább 2 hónap kell, de sok esetben három is. Viszont ha sokkal rosszabb, lehet érdemes lenne gyógyszerváltáson gondolkodni.
2019. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

Holnap beszélek vele, csak nem tudtam emiatt érdemes-e vagy ez mindenkinél így van.

2019. márc. 18. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen tünetet okozott eddig, és mit szedsz? Már a teljes adagot szeded, vagy csak a felet?
2019. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Az antidepresszáns kb. 3 hét múlva kezd el hatni, előbb nem. A vicc az ilyen gyógyszereknél (szedtem már párat orvosi cserejavaslatra), sőt, kórházban is voltam már gyógyszerbeállításon, hogy az van mellékhatásként írva, amire felírják. A hányingertől egészen a kettőslátásig, kettőt nem tudsz önállóan lépni, sorolhatnám, szóval pont az a mellékhatása, amire egyébként felírja az pszichiáter: öngyilkossági hajlam, depresszió. Csúcs. A családom meg csodálkozik, hogy miért nem akarok már orvoshoz sem járni, pedig hidd el, én évek óta benne vagyok, pánikbetegséggel párosulva. Tudnék rémtörténeteket írni, de hogy mind vadddisznó szemét gyógyszer, azt tanusíthatom, a saját bőrömön tapasztaltam. Akartam gyógyulni, együttműködő voltam a hülye terápiákon, tesztkitöltéseken, sorolhatnám ezt is, mégis mindig visszaestem. Csak belefáradtam. Kb. úgy kezeltek, mint egy kísérleti nyúl. Ha ez nem vált be, akkor írtak másikat. Kb. 30 féle gyógyszert kaptam már a győri Petz Aladár Megyei kórházban, most leszek májusban 50 éves, rosszabbul vagyok, mint évekkel ezelőtt.

Te még az elején jársz, menj vissza, és mondd el, hogy ez a gyógyszer (amit nem is tudom, melyik, mert nem írtad), neked nem használ. Legalább neked legyen jobb, hátha tényleg jó kezekbe kerülsz és meggyógyulsz végleg.

2019. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyugtatót szedsz mellette? Miért nem ?
2019. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehetne abbahagyni amíg nem lesz nagyobb a baj? Én nem szedek semmit. Neha rossz de legalább tudom mitől és nimcsenek extra meglepetések.
2019. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Sportolj inkább, attól jobban leszel. Ne szedj ilyen szarokat.
2019. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!