Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor szűnik meg az olanzapin...

Mikor szűnik meg az olanzapin 10 mg hatása?

Figyelt kérdés

Pár napja hagytam abba a szedését.Azért,mert borzasztó zombi voltam tőle!!!

Mennyi idő múlva térnek vissza a pszichotikus tünetek?

Igen...Nagyon jól átgondoltam és megint szeretnék pszichotikus lenni.Nekem csak jó hallucinációim voltak.Téveszméim nem voltak (az orvos szerint se).Igen,tudom,lehet,hogy rossz dolgokat is fogok hallucinálni.Jól meggondoltam.Esetleg valaki azedte?Mi volt mikor abbahagyta?



2019. márc. 19. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Látom, benned nincs meg a gyógyulás vágya. Gratulálok hogy meg vagy elégedve azzal hogy munkaképtelen vagy, és a szüleid nyakán élhetsz. Ne félj max 1 hét és visszajönnek a pszichotikus tünetek,ha szerencséd van a zártra is befeküdhetsz és hallucinálhattok csoportosan! ;)
2019. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok.Már rég nem a szüleim nyakán élek...
2019. márc. 19. 21:03
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy hét elég lesz?
2019. márc. 20. 06:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi ideig szedted a gyógyszert. Ha sokáig es már kialakult a hatása akkor altalában 2 hét a kiürülési idő. Ha csak pár szemet vettél be akkor kevesebb idő kell hogy visszaess.

Azért arra kíváncsi lennék, hogy hallucinációkkal hogy tudsz dolgozni?

2019. márc. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Annyi,hogy bogarakat látok,foltokat,meg ilyen kis dolgokat,jah meg hangokat hallok.Néha szörnyeket,de ez azért jó,mert nekem ez tetszik.A munkámon nen akadályoz.Persze az emberek kiérzik,hogy más vagyok,de eddig úgy gondoljáj,hogy valahogy más vagyok,de jó értelemben.Nem jöttek még rá,hogy skizó vagyok😄
2019. márc. 20. 16:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Más tüneted nincs? Pl.negatív tünetek, téveszmék, kommunikácios problémák? Csak a halluk vannak?
2019. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rossz a memóriám,szerencsétlen vagyok (falábú) mozgás szempontjából
2019. márc. 20. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!