Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Sose voltam...

Mit csináljak? Sose voltam még ilyen helyzetben.

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. 1 hónapja elveszítettem a munkahelyem és szakítottam a párommal. Azóta gyakorlatilag semmit nem csinálok. Alszok 16 órákat, mivel délután 4 órakor kelek fel így nem tudok aludni éjszaka, (mindig is éjjeli bagoly voltam, de azért munka mellett hamarabb le tudtam feküdni és nem aludtam csak 6-8 órát). Mivel túlalszom magam utána sincs energiám semmihez, ülök a szobában, nézek ki a fejemből, zenét hallgatok. Sajnos elkovettem azt a hibát is, hogy mindig a baratommal voltam és nem is volt kedvem másokhoz. Nélküle meg nincs kedvem kimozdulni pedig van egy kutyusom is, de őt is mindig együtt sétáltattuk. Munkát keresek, de nem találtam egyenlőre pedig pár interjún voltam már, a legtöbb helyről viszont vissza se jeleznek. Most úgy érzem dolgozni sincs kedvem, de inkább az, mint ez a semmittevés.

Suliba járok, de estin tanultam tovább szóval csak heti 2 délután kell mennem 3-8ig, az semmi. Akkor is inkább itthon maradnék, de amikor már ott vagyok akkor kicsit jobban érzem magam, hogy legalább nem itthon ülök.

Nagyon rosszul érzem magam.

Tippek esetleg? Vegyek erőt magamon és menjek ki sétálni? Ha találok munkát jjobban fogom érezni magam?


2019. márc. 22. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig a kutyussal jól lehet ismerkedni. Muszáj lesz elindulnod mert senki nem fog becsöngetni, hogy "kovácsáknak" van lánya? Egyébként milyen munkát keresel? Alkalmit lehet tudok neked ajánlani nyárra.
2019. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kezdesz depresszióba csúszni sztem, lehet nem ártana elmenni egy pszichológushoz.

Ha szeretsz sétálni, meg találsz jó munkahelyet, segíthet. A 16 óra alvás rengeteg, állíts be ébresztőt 8-10 órára. Akár hármat is, ha nehezen ébredsz fel.

2019. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!