Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Körülbelül 2015-2016 óta...

Körülbelül 2015-2016 óta valami elpattant az agyamban és azóta nem tud álmodozni, kifejtem bővebben, más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

Olyan ez mintha elzsibbadna a kezed, akarnád mozgatni, de nem tudod. Csak mentálisan.

Ránézek valamire amiről régebben eszembe jutott egy csomó dolog, hangulatok, érzések, érzelmek tudom, hogy ott kéne lennie de nem érzek semmit.

Üresség.


Anyagokat látok csak és technikai összefüggéseket.

Ha mondjuk elmentem meglátogatni régen egy középkori várromot, várat, elképzeltem, ahogy ott voltak a királyok, a szolgálóik, hogyan élhettek, hogyan ették az almát a fáról, látták a csillagokat, hallgatták a madárcsicsergést, ilyesmiről beszélek, szinte ott voltam gondolatban, láttam, hallottam éreztem.


2005-2006 óta ha ilyet látok nem érzek semmit. Kő-tömegeket látok, embereket akik jönnek mennek, autókat, fűszálat, eldobott szemetet. Semmi mást.


Mi történt velem?

Szinte egyik pillanatról a másikra. Előtte volt, azóta nincs fantáziám, érzelmeim, nem tudok álmodozni.

Szeretnék. Olyan mintha beszélni próbálnék de nem lenne hangom, csak gondolatban.


2019. márc. 22. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ismerős nagyon, szerintem sokan vannak igy. Ezt úgy hivják, hogy megvilágosodás, belátod, hogy az élet k..vára szürke, üres és értelmetlen. A végén úgyis mind meg fogunk halni. Addig meg meg kell találni rá módokat, hogy átvészeljük. Pl. drogozni.
2019. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!