Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Folyton stressz...

Mit csináljak? Folyton stresszelek.

Figyelt kérdés
8.osztályos vagyok, kitünő tanuló.Ezt is úgy értem el, hogy végig stresszeltem egy félévet, sokat sírtam, mert féltem attól, hogy rossz jegyeket kapok (lehet hülyeségnek gondolja ezt pár ember, de nekem igenis számít a jó jegy) . Azonban februárban nagyon ellazultam, nyugodt voltam, hogy végre túl vagyok azon, hogy hova vesznek majd fel, ezért rontottam. Hamarosan vizsgám lesz év végén és rengeteg most a tanulni való, nem bírom magam lenyugtatni. 2 tz-t írtunk a héten, annyira féltem tőlük, mivel nagyon nehezek és biztos nem írtam volna jót belőlük, ezért be is lázasodtam a stressztől (ha stresszelek akkor mindig lebetegszem). Hogyan tudnék a stresszelésemen javítani?

2019. márc. 22. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer rajössz talán, hogy az élet nem egyenlő az anyagi javakkal
2019. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanulj meg relaxálni (autogén tréning).
2019. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2019. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minél előbb meg kéne tanulni kezelni a stresszt, akár iskolapszichológus segítségével. Tudom hogy 8.-ban a dolgozatok borzasztó nehéznek tűnnek, de ez semmi ahhoz képest, ami gimnáziumban, és egyetemen jön majd. Ha már most belázasodsz, rá fog menni az egészséged. Egy ismerősöm érettségi után 1 hónapig feküdt a pszichiátrián, ne járj így.
2019. márc. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


4. Sajnos itt nincs iskolapszichológus.

2019. márc. 23. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!