Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiát okozhatja...

Szociális fóbiát okozhatja az, hogy túl különlegesnek érzem magam?

Figyelt kérdés

Sokszor úgy érzem, hogy meg kell játszanom magam, mert mit gondolnának, ha én valami olyat tennék, ami nekik nem tetszik. A legalapvetőbb dolgokig. Még az is görcsöt okoz, hogy hogyan üljek a buszon, személyes találkozó idegennel már szinte pusztító és az iskolában órákon is állandóan feszengek, hogy vajon néznek? Mit gondolnak?

19/F


2019. márc. 26. 10:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg akarsz felelni mindenkinek, ezért görcsölsz egyfolytában azon, hogyan viselkedjél. Nemrég még én is ilyen voltam, még azon is görcsöltem hogy hülyeséget mondok így sokszor inkább meg se szólaltam. Aztán rájöttem hogy ha ezt csinálom csak magamnak ártok mert sosem tudtam így jól érezni magam. Aztán elkezdem önmagamat adni persze olyan közegben, ahol elfogadnak úgy ahogy vagyok(barátok) és csípnek így is. Neked is ezt ajánlom, légy laza nem hiszem hogy olyan marha nagy hülyeséget tudnál csinálni amivel kitűnsz a többiek közül.
2019. márc. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!