Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns okozhatja ezeket?

Antidepresszáns okozhatja ezeket?

Figyelt kérdés
2 hete szedem a Citapram nevű antidepit. Tudom ,h ennyi idő kell minimum h hasson, de nekem már az elejétől nincs étvágyam, fogytam is, sőt, azóta rá se gyújtottam, pedig 10 éve dohányzom. Negatív h 0 a libidóm. Kinek milyen tapasztalata van a gyógyszerrel kapcsolatban?
2019. febr. 2. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Szia. Simán okozhatja ezeket az antidepresszáns. Miért kell szedned ilyeneket?
2019. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az összes antidepresszánsnak ilyen mellékhatásai vannak sajnos. Azt kell eldönteni, hogy amire szeded, az javul-e annál nagyobb mértékben, mint amennyi kárt okoz (libidó stb) más téren. Magyarán hogy megéri-e.
2019. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

igen. örülj, hogy leszoksz a cigiről inkább,

egyébként nem mind okoz ilyen mellékhatásokat, ha téged nagyon zavar a libidócsökkenés, mondd el az orvosodnak és ír fel másfajta antidepresszánst

2019. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek jó az SSRI szer. Nekem sem vált be. Nagyon le fogsz fogyni, ha enni sem tudsz.
2019. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

- [link]

David Healy MD Professor of Psychiatry

(van magyar felirat is a videóhoz)

- [link]

- [link]


Itt van szó a mellékhatásokról, főleg a libidót illetően

2019. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!