Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez pánikroham volt, vagy csak...

Ez pánikroham volt, vagy csak stressz?

Figyelt kérdés

Vizsgaidőszakban nagyon stresszes voltam. Ideges voltam a jegyek miatt, és a magánéletemben is voltak problémák. Elgondolkodtam, hogy ki mindent kell még megcsinálnom aznap, illetve mindenfelé elkalandoztak a gondolataim, amikor egyszercsak elkezdtem rosszul lenni. Mínuszok voltak kint, én pedig még a kabátot is levettem, mert úgy ereztem, hogy megfullad, annyira melegem van. Az ujjaim jéghidegek voltak, szédültem, nehezen kaptam levegőt.

Azóta szerencsére nem történt ilyen eset (bár nem is voltam ilyen rossz helyzetben lelkileg), de félek, hogy egy pillanatban újra előjön. 21/L



2019. márc. 27. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
csak stressz
2019. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha egyszeri volt, akkor nevezzük inkább stressznek, de ha csak egyszer is megismétlődik, akkor már jobb pánikrohamként/pánikbetegségként kezelni.

(Pánikbeteg voltam, elég hasonló tüneteim voltak, plusz erős szívdobogásérzés, zsibbadás, halálfélelem.)

2019. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, összesen 2x történt ez.
2019. ápr. 1. 09:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elhessegetni a problémákat a fejedből. Tudom nehéz ,törődj magaddal! Mondom én . Mikor én is mindenki problémáját a nyakamba veszek. Légy erős!! Jobbulást neked.
2019. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!