Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt itt már valakinek dühroha...

Volt itt már valakinek dührohama? Milyen?

Figyelt kérdés

Milyen érzés, mennyire "vadultál" el, mennyire lett kontrollálhatatlan? Emberek előtt is, vagy csak egyedül jött rád?

Meddig tartott? Szedsz rá gyógyszert?


Nekem voltak kisebbek, megpróbálom elmesélni hogy nézett ki. Szóval eleinte érzek egy angy feszültséget.. és így eszembe jut hogy beleütnék a szekrénybe/asztalba/ágyba, de valahogy úgy érzem hogy még vissza tudnám fogni magam és lenyelni. De van hogy mégis megteszem és ha az első megtörtént, akkor püfölök egy darabig..van hogy ordítok is.. nagy kárt még sosem tettem semmiben, és emberek előtt sosincs ilyen. Érzem hogy szétrobban a fejem és "nem látok, nem hallok", nem szó szerint..csak annyira beszűkülnek ezek az érzékek, csak a düh van. Aztán ha lecsillapodok elkezdek sírni.. Ez mennyire súlyos?



2019. ápr. 7. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Néha szokott lenni. Általában a falat ütöm ilyenkor. 1 éve kaptam nem meghatározott személyiségzavar diagnózist. Szedek antidepit meg nyugtatót, de csak alváshoz, és nem túl hatékonyak.
2019. ápr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rengetegszer volt már sajnos, inkább csak ha egyedül vagyok. Ütöm a falat, tépem a hajam, ráharapok a kezemre amilyen erősen csak tudok. Ez nem tart sokáig, utána meg jön a zokogás... Üvöltve sírok, amíg meg nem nyugszom. Akkor remegek még egy fél órát, aztán kész. :D Súlyos depresszióm van, meg szociális szorongásom és OCD-m, ezek miatt nincs munkám, képtelen vagyok emberek közé menni, meg akarok halni, így aztán a szüleimmel élek és nem tudok kitörni ebből, ami azért is szörnyű, mert a családom okozza a legtöbb problémát számomra. Ördögi kör. Szóval nem tudom mi lesz. Nonstop a halál gondolatával játszom, mert nem hiszem, hogy van számomra jövő. 23L
2019. ápr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sztem a hormonok ingadozasa es frusztracio okozza...

el lehet vele menni vele dokihoz, ad gyogyszert...

2019. ápr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont most vagyok az. Magán és pàrkapcsolati problémák. Jó hosszú séta, 2-3 sprint amivel kiadom a többjét és már kevésbé akarom megölni az illetőt :)
2019. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nálam pontosan ugyan ilyen, csak nekem bárhol előjön, olyankor nem érzékelem azt sem, hogy mennyien látnak...

25/L

2020. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Látom, írtam ehhez a kérdéshez pár éve, de azt kifelejtettem, hogy BÁRMIT földhöz tudok vágni, a filléres dolgoktól kezdve az értékesekig... Persze tönkre is megy... Rengeteg dolgot tettem már így tönkre...


#5 voltam

2023. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!