Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés
printscreen0000 nevű felhasználó kérdése:

Éjjel fel kelek és valósnak vélt álmom okán cselekszem. A párom már-mát fél tőlem. Mit tegyek?

1hónapja ritkán elvétve éjszaka arra kelek, hogy még álmomban történt pillanatra reagálok. Egy példa: Álmomban a kisfiam után kaptam, megragadtam a lábát nehogy leessen az ágyról. A valóságban a feleségem karját szorítottam meg. Másnap visszarántottam az ágyra, mondván "ő is majdnem legurult". Dobtam már el a takarómat is sokkal képzeletbelibb muslicafelhőre.. a szobában. Ezek után leesik, hogy csak álom volt, de nem tudok ellene tenni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: álom, alvajárás, hallucináció, alvás

ápr. 9. 19:48  Privát üzenet  

A válaszok
Ez az alvajáráshoz hasonlít.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 9. 19:55 Privát üzenet
Paraszomnia. Van valami hangulatzavar a hatterben.

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 12. 20:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Össze vissza cselekszem, a logikusnak tűnő lépések pont az ellenkezőjét okozzák a kívánt hatásnak, hogy kezeljék?
Ha egyszer felismerem a problémáimat, akkor miért nem cselekszem? Hogyan NE legyek képmutató?
Aki hallucinál, hangokat hall az teljesen valósnak érzékeli vagy tudja hogy nem igazi?
Aki a fantűziáit valósnak állítja be, vagy szinte már valósnak éli meg, valósnak gondol kitalált személyeket, annak milyen mentális betegsége van?
Van olyan betegség, hogy az ember az általa elképzelt dolgokat hiszi valósnak?
A hipochondriám okozhat valós/valósnak hitt tüneteket?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!