Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éjjel fel kelek és valósnak...

Printscreen0000 kérdése:

Éjjel fel kelek és valósnak vélt álmom okán cselekszem. A párom már-mát fél tőlem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1hónapja ritkán elvétve éjszaka arra kelek, hogy még álmomban történt pillanatra reagálok. Egy példa: Álmomban a kisfiam után kaptam, megragadtam a lábát nehogy leessen az ágyról. A valóságban a feleségem karját szorítottam meg. Másnap visszarántottam az ágyra, mondván "ő is majdnem legurult". Dobtam már el a takarómat is sokkal képzeletbelibb muslicafelhőre.. a szobában. Ezek után leesik, hogy csak álom volt, de nem tudok ellene tenni.

2019. ápr. 9. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az alvajáráshoz hasonlít.
2019. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Paraszomnia. Van valami hangulatzavar a hatterben.
2019. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kórházban írtak rá nyugtatót. Nem voltam hajlandó szedni, ezért mint alternatív módszer minden este leöntöttem egy komlógazdag sört. 2hètig kúráltam magam és elmúlt. (Kérdező)
2019. szept. 16. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!