Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rettegek, hogy vmi baj történi...

Rettegek, hogy vmi baj történik a férjemmel. Menjek pszichológushoz vagy mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Allandoan attól félek, hogy nagy baja lesz. Nyáron egyszer rosszul lett és elájult, azóta nagyon féltem. Vizsgáltak ctvel, csináltak ekgt, verkepet minden jó lett. De akkor sem hagy nyugodni. Van 2 gyermekünk, itthon vagyok velük még, és amikor dolgozik mindig beképzelem, hogy vmi baja lett. Már beteges tudom. Sok szerettemet elveszítettem és ez is biztos közre játszik, állandó szorongásban élek.
2019. ápr. 22. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne félj segítséget kérni!

Ez szorongásos személyiség zavarnak tűnik.Annak is van ezer formája.Vagy enyhe pánikbetegség.Hajrá!

2019. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne dobálózzatok már mindig személyiségzavarral. Ez szorongás, aminek a leírtak alapján van oka. Ezt alapos belső munkával fel fogod tudni oldani és utána megszűnik.
2019. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Félelmek, fóbiák, szorongások

https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo&t=212s

2019. ápr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!