Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van ennek valami összefoglaló...

Van ennek valami összefoglaló neve?

Figyelt kérdés

Elég sok dologtól félek és arra lennék kíváncsi hogy ha mondjuk megkérdezik hogy mitől félek akkor fel kell sorolnom az összeset vagy van valami összefoglaló neve?

Félek a liftekben, a repüléstől, tériszonyom van, rosszul vagyok a tűtől és a vértől, megrémülök ha sok ember van körülöttem és hangosak, néha éjszaka is rámtör a félelem és emiatt nehezen alszom el.

A válaszokat előre is köszönöm. És ha van esetleg ötlet hogy hogy lehetne ezeket leküzdeni azt is megköszönöm.



2019. ápr. 24. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Generalizált szorongás
2019. ápr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 9abor ***** válasza:
46%
Sajnos az az igazság hogy pusztán megnevezni még nem segít. Keres fel egy pszichológust és én majd megnevezi és talán segíteni is fog tudni valami terápiával. Egyébként kognitív terápia talán segíthet.
2019. ápr. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem minden tüneted de egyesek pánikbetegségre utalnak: lift, sok ember, tériszony...
2019. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!