Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az önkéntes pszichiátriai...

Az önkéntes pszichiátriai kezelést is felülvizsgálja a bíróság 72 órán belül vagy csak a kényszer beszállított betegekét?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 28. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Bővebben? A kérdést sem értem. Milyen bíróság? Milyen 72 óra?
2019. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy tudom, hogy amikor valakit bevisznek a pszichire akkor egy bírósági testület 72 órán belül megvizsgálja azt hogy szükséges-e a további kezelés.

De ha nem hallottál még ezekről akkor jó eséllyel nem tőled várom a választ:)

2019. ápr. 28. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. De! Jó eséllyel tőlem várod a választ, mert: semmi ilyesmi nem történik, ha nincs bűncselekmény, akár magától megy be valaki elvonóra, akár viszik, akkor sem. Ezért kérdeztem meg.
2019. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kettő hozzámtartozóval is történt ilyen. Őket rendőri elősegítéssel vittek be. Szerintem minden esetben el lesz könyvelve, hogy ott jártál kezelésen, de csak akkor láthatja a rendőrség, ha törvénybe ütköző dolgot csinálnál, vagy valami ügy kapcsán a vallomásod kellene arról amit tudsz, de ha így egymagában nem csinálsz bajt, nem lesz utána nézve.
2019. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

#4. Válaszíró voltam:

Valószínű ezt a főorvos fogja eldönteni.

2019. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!