Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnék azért tenni, hogy...

Mit tudnék azért tenni, hogy csökkentsem a fájdalmat?

Figyelt kérdés
Nagyon közel állok ahhoz, hogy megöljem magamat, de nem tudnék "elmenni", itt hagyni a szüleimet az álmaimat. Csak pár év esélyt akarok adni magamnak, hogy meglássam miben vagyok jó, hogy jobban megismerjem magamat, megválaszoljam a kérdéseimet. Szóval, mit csináljak?

2019. ápr. 29. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp az állapotod javítását kellene szorgalmaznod. Talán nem ártana, ha egy pszichológussal elbeszélgetnél a gondjaidról


Hogy konkrétan mit csinálj, nem tudjuk megmondani, hiszen semmi konkrétat nem tudunk a gondjaidról. Ha írsz egy rövid szösszenetet a helyzetedről, vagy ha úgy érzed, nem tudnád leírni itt, akár írj privátban...

2019. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pl .: nem találom az élet értelmét és nem is hiszem, hogy lenne. Teljesen lehúz a depresszió, mert tényleg nem látom semminek sem az értelmet. Úgy vagyok vele,hogy úgy is meghalunk, mi van, ha igazából nem is létezünk ( tudom, hogy furcsa) . Barátaimat elvesztettem azért, mert ( jó csináltam olyat amit nem kellett volna, és most ne komoly dologra gondolj) komolyabb voltam, mert engem érdekeltek az olyan dolgok, hogy miért élünk stb... Nem tudom, hogy ez elég-e .

Mindent túlgondolok/izgulok.

2019. ápr. 29. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Te valami hatalmas tévedésben vagy. Ki mondta neked, hogy bárminek is van értelme ? Vagyis rossz úton haladtál eddig az életben. Minden embernek a saját életét kell megszerveznie elsősorban, saját maga kell, hogy "értelmet" adjon az életének és nem kívülről várni a megváltást. Az úgy túl könnyű lenne. Ha vannak álmaid, akkor tessék tenni valamit, hogy megvalósuljanak, nem csak szenvedni és sajnáltatni magad.
2019. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Wow, imádom amikor azt mondják sajnáltatom magam :D . Most pont arról van szó, hogy javítani szeretnék a helyzeten .

De persze nyugodtan dobálozz, úgy, hogy nem tudod milyen ez. Bocs, ha otthon vagy a témában, de nem úgy látszik.

2019. ápr. 29. 22:37
 5/5 anonim válasza:
Próbálj csinálni új dolgokat, amiket még sosem csináltál. Lehetőleg olyanokat, amiket azért nem csináltál, mert valamiért tartasz tőle, de közben pedig jó lenne, ha nem lenne benned ez a szorongás. Kicsit nyiss a világ felé.
2019. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!