Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan csökkentsem/redukáljam...

Róbert dávid kérdése:

Hogyan csökkentsem/redukáljam a gyógyszereket, hogy ne legyek rosszul?

Figyelt kérdés
Az orvosom képes 5 gyógyszerrel tömni,azt mondja 2 beteg gyógyszerét szedem,de képtelen csökkenteni kérdeztem tőle erre ő majd ha munkába állok. Ezért önkényesen csökkentem őket,csak nem tudom hogyan kéne. Ezeket szedem Cymbalta 60mg,sertraline200(ezt 150 re csökkentettem),Amitrex 800mg,Rivotril 3x 1 mg,és parnassan 10mg. Nem szeretném hogy a vesémmel valami baj legyen,idő alatt feldobjam a talpam. skizofréniával diagnosztizálnak de az nem azt jelenti hogy nekem ennyit kelljen szednem. 28/F

2019. márc. 30. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne nyúlj a gyógyszereidhez, amit orvos állított be. Különben olyan rosszul leszel, mint még sose.
2019. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Igen,pontosan így kísérleteznek az embereken. Megkapod a diagnózist,és jön a marék gyógyszer. Keress egy normális pszichiátert. Aki nem csak gyógyszerrel töm tele. Nekem normális van szerencsére,de azt mondta,hogy nem kell szednem,ha nem muszáj.
2019. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kényszeres rögeszmés zavarral mit csináljak? Obszesziv-kompulziv zavarral is vagyok kezelve,szedem rá a sertraline t de ezek szerint nem hat eléggé. olyan kényszercselekményem van hogy időnként többet veszek be az előírtnál,és a gyógyszer témánál ragadok anyukám már rám szokott szolni hogy ne beszéljek ennyit róluk,ezis valami rögeszme.
2019. márc. 30. 11:55
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha megemelném a parnassant 15 mg ra? Nem érzek tőle semmit 2 hete szedem. válaszoljatok fontos
2019. márc. 30. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszélj a pszichiázereddel azert van!!!!!! Nem azért jársz hozzá hogy dícsérje a két szép szemed, hanem hogy megbeszéld vele a gyógyszerezesedet!!!!!!
2019. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak rehabilitációs osztályok és ott be tudják állítani rendesen a gyógyszereidet. Egyedül ne változtass rajta!
2019. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!