Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy ha beszélek...

Miért van az hogy ha beszélek egy barátommal akkor mosolygok de az a mosoly nem igazi?

Figyelt kérdés
Azt sem tudom hogy tényleg a barátom e de mikor látszott rajtam hogy nem vagyok boldog és megkérdezte hogy mi a baj egyből elmosolyodtam és azt mondtam semmi bajom. És akkor éreztem hogy nem is ezt akartam mondani de már nem változtattam a válaszomon. A családommal pedig nem mindig beszélek mosolyogva vagyis nincs valami rendben( a családommal nincs bajom minden rendben van csak otthon ingerült leszek valamiért). Ó és még az is közrejátszik hogy a barátaim előtt soha nem vagyok ingerült végül is miért lehet ez ? 16/F

2019. máj. 1. 18:16
 1/3 anonim válasza:
a válasz benned van.a mosoly van ,hogy nem igazi ha nem mosolyog a szem nem igazi.
2019. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a válasz benned van.a mosoly van ,hogy nem igazi. ha nem mosolyog a szem akkor a mosoly nem igaz .A szem a lélek tükre
2019. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :) De hiába a szem a lélek tükre ha érzem hogy csak azért mosolygok hogy boldognak tűnjek.
2019. máj. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!