Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Miért van az hogy ha beszélek egy barátommal akkor mosolygok de az a mosoly nem igazi?

Azt sem tudom hogy tényleg a barátom e de mikor látszott rajtam hogy nem vagyok boldog és megkérdezte hogy mi a baj egyből elmosolyodtam és azt mondtam semmi bajom. És akkor éreztem hogy nem is ezt akartam mondani de már nem változtattam a válaszomon. A családommal pedig nem mindig beszélek mosolyogva vagyis nincs valami rendben( a családommal nincs bajom minden rendben van csak otthon ingerült leszek valamiért). Ó és még az is közrejátszik hogy a barátaim előtt soha nem vagyok ingerült végül is miért lehet ez ? 16/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: mosoly, boldogság, magányérzet

máj. 1. 18:16  Privát üzenet  

A válaszok
a válasz benned van.a mosoly van ,hogy nem igazi ha nem mosolyog a szem nem igazi.

# 1/3Időpont máj. 1. 19:46 Privát üzenet
a válasz benned van.a mosoly van ,hogy nem igazi. ha nem mosolyog a szem akkor a mosoly nem igaz .A szem a lélek tükre

# 2/3Időpont máj. 1. 19:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi :) De hiába a szem a lélek tükre ha érzem hogy csak azért mosolygok hogy boldognak tűnjek.

# 3/3Időpont máj. 1. 20:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hangokat hallok a fejemben és az igazi zajoktól is gyakran rettegek, mert olyan dolgokat képzelek mögéjük, amik valójában nem lehetnek. Mi a baj velem?
Vannak még az országban igazi zárt osztályok az IMEI-n kívül?
Szerintetek ez igazi, vagy fake videó?
Szomorú vagyok, sok dolgot elfolytottam már magamba, kényszerbeteg is vagyok, már az emlékezésem se az igazi, lehet Alzheimer beteg leszek? 18f
A Sötét lovag-ban melyik sztori az igazi Joker arcáról?
Igazi mosoly ez szerintetek, vagy inkább szomorú ez az arc?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!