Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Vannak még az országban igazi zárt osztályok az IMEI-n kívül?

Klasszikus értelemben vett zárt osztályokra gondolok, se ki, se be és ha igen akkor hol van/vannak ezek?

2018. szept. 26. 13:35  Privát üzenet  

A válasz
Majdnem minden nagyobb kórházban van pszichiátria, ezekben van zárt osztály is. (Nyírő, Merényi, János, megyei kórházak stb.) A "se ki" az jogos, de a "se be" nem igaz, mert ha nem lehetne bejutni, akkor az osztály üres lenne ugyebár.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. szept. 26. 22:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm!

# 2/2Időpont 2018. szept. 29. 23:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hangokat hallok a fejemben és az igazi zajoktól is gyakran rettegek, mert olyan dolgokat képzelek mögéjük, amik valójában nem lehetnek. Mi a baj velem?
Szerintetek ez igazi, vagy fake videó?
Szomorú vagyok, sok dolgot elfolytottam már magamba, kényszerbeteg is vagyok, már az emlékezésem se az igazi, lehet Alzheimer beteg leszek? 18f
Volt mar valakinek dolga IGAZI pszichopataval?
Nagyon eluralkodik rajtam az az igazi öngyűlölet. Mi ez?
Miert erzem valaki irant azt, hogy o az igazi, ha egyszeruen semmi nem tortenik kozottunk?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!