Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Jahn Ferenc kórház pszichiátriai szakrendelése milyen?

Beutalt az orvos, de félek hogy bunkó lesz a doki.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Jahn Ferenc, kórház, pszichiátria

máj. 7. 18:50  Privát üzenet  

A válasz

Nem lesz bunkó!

Én egy ferfinel voltam, a nevere már nem emlékszem, de ilyen rendes orvossal rég beszélgettem!! Nagyon figyelmes és igazán erdekelte a probléma nem csak úgy meghallgatott. És segítenek ha te is akarsz magadon! Van kulon torna is, csoportos foglalkozás, nem muszáj elfogadni a bogyókat ha olyan a baj!

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 7. 22:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ellátják a Kistarcsai Kórházban?
Mi a véleményetek a Pest Megyei Flór Ferenc Kórház fül-orr-gégészeti osztályárol?
Hétvégén is lehet hívni a Flór Ferenc kórházat időpont kérés miatt?
Tudtok ajánlani jó sebészt a Jahn Ferenc Kórházban?
Tudtok ajánlani nőgyógyászt (elsősorban nőt) a Jahn Ferenc Kórházban?
Dél Pesti Jahn Ferenc Kórház III. számú pszichiátriai osztályáról milyen véleményetek van?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!