Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valaki kokaintól metamfe...

Lehet valaki kokaintól metamfetamintól és fűtől a skizofrén?

Figyelt kérdés

Jó barátom most 31 éves és úgy néz ki nagyon gyanús hogy skizofréniában szenved. Egyszerűen mindent beképzel, azt hiszi hogy mindenki ellene van a szüleit és őt is mérgezi az exe. Folyamatosan mindenféle betegségei vannak úgy gondolja Minden orvos ellene van egyszerűen teljesen ki van magából, úgy néz ki hogy lehet skizofrénia azt mondtam egy pszichiáter.

Amit kell róla tudni hogy fiatal korában keményen drogozott metamfetamin, kokain és fű volt amit használt leginkább, állítólag már csak fű van


2019. máj. 19. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Közvetlen kapcsolatot nem bizonyítottak, de a fű növeli a skizofrénia esélyét.
2019. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hello!

Az én ex-barátnőm 14 évesen füvezett először, később lett csak rendszeres fogyasztó, most 19 éves, nemrég rakta le, mert elvileg paranoiás lett, szintén ilyesmik, hogy milyen veszélyes az AI, figyelik, stb.

Szóval a fű magában is simán kihozhatja, ha valaki hajlamos rá, pedig régebben, mikor mondtam neki, hogy ne csinálja, az istenért nem tette volna le.

2019. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A paranoia lehet személyiségzavar, de lehet skizofrénia is. Csak tesztekkel lehetne megkülönb9ztetni, és csak pszichiáter tudja diagnosztizálni. Van egy több, mint 500 kérdéses teszt, együtt nem működő személlyel nem lehet kitöltetni.

[link]

2019. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!