Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok, skizofrén...

Róbert dávid kérdése:

Depressziós vagyok, skizofrén nem járok el sehova mit csináljak?

Figyelt kérdés
szedek gyógyszereket de nem használnak semmit,valamennyit biztosan,egy minimálisan talán. ha kell felis sorolom Reagila 4,5mg , Rivotril 2 mg,Amitrex 400mg, Cymbalta 60mg. Teljesen kivagyok borulva hogy sosem volt barátnőm nemtudom mi az a csókolózás,szeretkezés,hogy az utcán látok egy párt elbőgöm magam "férfi" létemre.megvan majdnem mindenem kivan nyalva a seggem,de csak anyukám szeret senki más. ocsmány vagyok kicsit dagadt,valószínű ezért se kellek egy nőnek se,mindig jönnek ezzel a szöveggel hogy ne add fel,meg hogy legyünk barátok stb. unalmasak már a nők,elöbb utóbb a zárt osztályon kötök ki emiatt a dolog miatt. öngyilkossági gondolataim vannak,de ha lenne bátorságom már rég megtettem volna. hogy így kell leélni szép fiatal éveimet :'(,egy gyagyás elmebetegként. ha már ennyi mindent leírtam,azt is kimondom bátran szűz vagyok,nem vagyok rá büszke de ez az igazság. munkakeresesés megy rá írok munkahelyekre,elküldöm az önéletrajzomat,de nem megyek el az állásinterjura mert szorongok(ok nélkül).ez valami generizált szorongásnak nevezik vagy minek. az orvosom beszél velem 4-5 percet aztán mondja ok,hogy vagy? felírja a gyógyszereket azt viszlát. egy gyógyósal miről is lehetne beszélgetni ülök a rendelő szobájába mint egy faszent és nem mondok semmit. nagyon szeretet hiányom van. ingadozik a hangulatom 1 nap 2 szer és hullámzó az állapotom is mikor milyen. ha 30 éves koromig nem lesz nőm én beugrom a dunába,a margit körútról. 1 elmebeteggel kevesebb,társadalom szégyene vagyok.28/F

2019. máj. 13. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen mentalitással, és kisugárzással mégis hogy akarnál barátnőt??? Tök mindegy, hogy a pszichiáter mit állapított meg! Saját magadat kell tudnod rendbe tenni! Személyiségfejlesztés, sport mozgás, célokat kell találnod az életben. Először egyedül kell jól érezned magad a bőrödben, ha ez megvan, a barátnő sem fog sokáig váratni magára. Nagyon sokan egyedül élnek, és kösz, de jól megvannak, ezért nem kell a Dunába ugrani!
2019. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Reagila gyógyszerről tudtok valamit? Most a legújabb a piacon olyan mintha c-vitamint szednék,valaki szedi itt? lassan 1 hónapja szedem
2019. máj. 13. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:
kitartast. elhiszem, h nehez, a skizofrenia nem tul kellemes betegseg. nem is elony ismerkedesnel.
2019. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Egyes, ha valamihez nem értesz, akkor jobb ha nem szólsz hozzá. Ez nem az az eset, amikor a legyél pozitív című baromságaitok elegek!


Kedves kérdező, érdemes lenne befeküdni egy pszichiátriára, nem a zárt osztályra, hanem önként a nyitottra. Nem kell róla senkinek tudnia max anyukádnak. Nem fognak lekötözni meg bántani, semmi ilyen nem lesz, három dologra kell számítani, egyrészt beállítják a gyógyszereidet rendesen, mert a mostani gyógyszerelésed nem tökéletes, hiszen nagyon lehangolt, rosszkedvű vagy, ezen kívül pszichiáter és pszichológus kollégák fognak veled beszélgetni és próbálnak segíteni, kiutat mutatni a rossz helyzetből amiben vagy, végül csoportterápiák is szoktak lenni, ahol zenével rajzzal stb. igyekeznek segíteni nektek. :-)


Ó és ebben az egészben semmi szégyen nincs!

2019. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Ó és kérdező a Reagilánál pont az a jó, ha nem érzel semmit, az antipszichotikum, ha nem hallucinálsz, nincsenek hangok, és nem hiszed azt, hogy a szomszéd ki akar nyírni, akkor a gyógyszer megfelelően hat, szedni kell tovább.
2019. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
félek hogy a korházba,beraknak a zártra,és le nyugtatóznak esetleg bántanak,ott hallotam már hogy elvitték a telefonodat meg majdnem mindenedet
2019. máj. 14. 08:10
 7/8 A kérdező kommentje:
korház fóbiám van
2019. máj. 14. 08:11
 8/8 A kérdező kommentje:
szart se érzek a reagilától,zene hallásaim vannak meg téveszméim
2019. máj. 14. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!