Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom letenni az alkoholt,...

Nem tudom letenni az alkoholt, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem iszok üresnek érzem a mindennapokat, unalmas a valóságban élni, nincs semmi ami motiválna igazán, nyílván depressziós hajlamom van valamennyire, szeretnék ebből kijonni.. 25 éves vagyok. Kíváncsi lennék aki volt így hogyan és miként sikerült.
2019. máj. 20. 19:00
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Sehol senki? :/
2019. máj. 20. 22:05
 2/21 anonim ***** válasza:
2019. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Phoney ***** válasza:

Te is látod, hogy szigorúan véve nem az alkohollal van gondod, hanem a józansággal. Amíg nem békülsz ki vele mint normális állapottal, addig inni fogsz, úgyhogy nem az alkohol letevésén kell agyalnod, hanem a józanságon és mindazon, amit el kell fogadnod vele. Nem a valóságban unalmas élni, hanem abban, ahogy Te éled meg a valóságot. Valamennyire minden ember összekeveri a maga belső [rém]álomvilágát a valósággal, mert hát senki nem tud kijönni a saját fejéből, de ez az alkoholistákat különösen érinti, illetve gyakran ilyen emberekből lesznek az alkoholisták.


Erre a problémára nincs bevált recept, illetve ami kimondottan sok embernél beválik, az tényleg az Anonim Alkoholistáké. Olvasd el a „nagykönyvüket” az előző linknél, ha más nem, legalább jobban fogod érteni az alkoholfüggőség egész problémáját.

2019. máj. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ez nem segítség, kosz
2019. máj. 21. 17:05
 5/21 anonim ***** válasza:
Mégis mit vártál? Ezzel ezt lehet tenni, akár tetszik, akár nem.
2019. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Dogoljek meg akkor ugye
2019. máj. 22. 16:27
 7/21 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kell valami szenvedély. A tiéd az alkohol. Talán keress egy másikat és nem fog hiányozni. Egyebként olyan nincs, hogy nem tudod letenni. Ez csak duma. Nem akarod letenni, mert ez neked jó. Ah valaki pisztolyt szegezne a fejedhez, hogy lelő ha iszol. Nem innál. Rajtad múlnak ezek a dolgok senki máson. Ha jólesik inni akkor mi a baj vele? Igyál.
2019. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Miért idegenekre vagy mérges. Nem ők kényszerítrnek ivásra. Te csinálod magaddal. Felőlem pl. egeszen nyugodtan megdögölhetsz ahogy fogalmaztál. Semmi közöm hozzá. A probléma ott kezdődik, hogy masokban keresed a hibát önmagad helyett. Valamiért iszol. Ez a te döntésed. Nem az enyém vagy a szomszédodé. Csinalhatnál mást is helyette, de te ezt csinálod. Miért? Honnam tudjuk? Nem is ismerünk. Ezt is neked kell tudni. Ha nem tetszik jagyd abba, és menj el mondjuk hegyet mászni, vagy siklóernyőzni, vagy barlangaszni. Csinálj olyat ami elég izgalmas és reszegen nem lehet.
2019. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Dobj be mellé pár frontint indíts egy youtube élő adást és mehet a buli.Ne hagyj ki minket belőle :D
2019. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Egyel sok gyumolcsot tartozkodj a levegon es maradj mindig nyugodt az segit. En is valamikor csak akkor ereztem jol magam ha ittam. Mar mielott mentem tarsasagba kellett igyak hogy ellazulhassak es jol erezzem magam. Egy eve semmi alkoholt nem iszok esteljesen jol vagyk hala Istennek. Nem is hianyzik egyaltalan. Az a baj ha nem alsz le atmehet alkoholizmusba utanna depresszioba es elhiheted nagyon nehez kimaszni belole es eleted vegeig banni fogod hogy miert ittal
2019. máj. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!