Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idösebb koromra meg fogok őrülni?

Idösebb koromra meg fogok őrülni?

Figyelt kérdés

már most is vannak kényszergondolataim.. pl hogy megölök valakit akit nagyon szeretek, de sosem tennék ilyet. pánikbetegségem is van, föleg ha tömegben vagyok (pl buszon , vonaton, akár boltban vagy orvosnál is). ok nélkül nagyon sokszor ideges vagyok, és rosszul vagyok. van hogy ok nélkül sirok, vagy erös hangulatingadozásaim vannak (egyik percben boldog vagyok, 2 percel késöbb már sirok , ideges vagy mérges vagyok) . a kinézetemmel is nagyon sok problémám van, mások szerint szép vagyok meg minden.. de én magamat rondának és kövérnek látom és még ezekhez hasonlo dolgok.. nagyon félek hogy megőrülhetek a késöbbiekben h ez igy megy tovább.. itthon nem merek szolni senkinek, mert a két növérem igy is folyton piszkálnak, és beszologatnak stb..

a válaszokat elöre is köszönöm

17/l


2019. máj. 25. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Idősebb korodra? Ne haragudj, de a leírtak már most is defektes vagy. Deee, talán még javítható. Keress fel egy pszichológust, vagy ha annyira súlyos, akkor egy pszichiátert, mert valószínű ide gyógyszerek kellenek, nem oldja majd meg néhány laza beszélgetés.
2019. máj. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*leírtak alapján
2019. máj. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megőrülni nem fogsz, viszont valószínűleg szorongásos depressziód és/vagy kényszerbetegséged van. A családod biztos meg fogja érteni, és nem fog többet piszkálni, ha ez kiderül. Mindenképpen menj el egy pszichiáterhez első körben, utána pedig lehetőség szerint pszichológushoz is.
2019. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!