Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem azt hogy nem...

Miért érzem azt hogy nem vagyok fontos egy barátomnak sem?

Figyelt kérdés

Akit én legjobb lány barátomnak tekintek ő sosem keres engem vagy csak nagyon ritkán, sosem hív fel csak akkor beszélünk a felhívom, sosem talál ki közös programot csak én vagy egy másik közös barátnőnk, nem hív el magához pedig én szívesen hívnám csak így nem merem mert azt érzem hogy nem érdeklem.. 2 éve legjobb barátok vagyunk de sajnos csak a suliba. Egyébként osztalytarsam. Miért van ez hogy csak én keresem őt? Nyári szünetben ha én nem mondom hogy talizzunk akkor felőle egész nyáron nem találkozunk.. Nem vagyok jó barát? Rossz ember vagyok és nem akar velem lenni?

Ja és ha vége a sulinak akkor a régebbi barátaival megy ki a vasutra akikkel amúgy minden nap egy vonattal jár és nem értem hogy miért kell odahivni azokat a barátait a sulihoz ha úgyis egy vonattal megy velük haza.

Mi ennek az oka?

Próbáltam vele megbeszelni de csak annyit mondd rá hogy én ugyan olyan fontos vagyok neki mint a többi barátja de valahogy én mégsem ezt érzem. Meg azt mondta hogy azért megy velük a vasutra mert rájuk is szeretne időt szakítani..


Valaki valami tipp?

17/L



2019. máj. 26. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy fontos nekik. De no para, keress olyan embereket, akik külön kérvény, anyja neve 3 példányban NÉLKÜL is keresik a társaságodat.
2019. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyéb tipp?
2019. máj. 26. 21:18
 3/3 anonim válasza:
Régen jártam már suliba, de ismerős a helyzeted. Én nem foglalkoztam vele, nem kerestem tovàbb, mert belefáradtam. Aztán vagy fél évig meg szó szerint kergetett a buszmegállóig, hogy mi bajom. Szimplán ilyen volt a személyisége, érdektelen. Ezért nem voltak végül barátai. Mindíg várta, hogy hívják, ő nem kezdeményezett, nem állt ott a másik mellett. De nem éri meg a fáradtságot egyébként.
2023. márc. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!