Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 38 hetes terhes vagyok és már...

*Barby* kérdése:

38 hetes terhes vagyok és már majdnem egy napja nagyon rosszul érzem magam. Nagyon szédülök nagyon fáj a fejem és nagyon fáj a gyomrom is, egész éjjel nem aludtam semmit csak napközbe egy pár órát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Enni is alig tudok nagyon keveset eszek mert éjjel mindent kihánytam amit ettem és mindentől fáj a gyomrom és hányingerem van.

2018. nov. 20. 23:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
El kell mennetek ügyeletes kórházba! Lehet terhességi mérgezés is. Nem biztos, hogy az, de jobb ha megnézik.
2018. nov. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mitől lehet ez a mérgezés?? Csak olyat ettem amit máskor is szoktam. Mások is mondták hogy menjek be a kórházba mert ott tudnak segíteni meg hogy ott megvizsgálnak és megmondják hogy van-e valami baj. De őszintén nem akkarok kórházba menni mert nagyon félek hogy bent fognak tartani, de semmiképp nem akkarok bent maradni ha nem muszály mert nagyon rossz a kórházi ellátás ott ahova kéne mennem és ha kórházba megyek akkor mindig rossz érzésem van elkap valami rossz érzés nagyon rossz.
2018. nov. 21. 00:00
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Otthon meghalni is nagyon rossz kedves kérdező! Azonnal kórház!
2018. nov. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy most milyen a kórház. Itt vizelet vizsgálat, és vérvizsgálat kell sürgősen! Én állatokkal dolgozom ezért írtam lehet terhességi mérgezés is. Állatoknál okoz hányást, étvágytalanságot a terhesség utolsó idejében. Ezt ki kell zárni. A terhességi mérgezés nem kajától alakul ki. A placenta elöregszik, és áteresztővé válik. Kiütés nincs a testeden?
2018. nov. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Így is rosszul vagyok, nem hiányzott ez amit irtál. Azért jól eset volna ha inkább segítesz ahelyett hogy ilyet irsz. A kórházról meg már leirtam hogy mit gondolok.
2018. nov. 21. 00:12
 6/17 A kérdező kommentje:
4.válaszoló: Nagyon szépen köszönöm hogy ennyit segítesz, egy kicsit megnyugtat amiket irsz mert én nagyon sok rosszra gondoltam már és igy legalább tudom hogy mire számíthatok ha bemegyek a kórházba és megvizsgálnak. Lehet hogy hülye kérdés, de mi az a placenta?? Hallottam már róla de ez az első terhességem és még nagyon sok mindent nem tudok a terhességgel kapcsolatban hogy mi mit jelent. Amúgy szerencsére nincs semmilyen kiütés a testemen.
2018. nov. 21. 00:20
 7/17 anonim ***** válasza:
Placenta= méhlepény.
2018. nov. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Legalább bementél már azóta?
2018. nov. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Úristen, remélem az a szerencsétlen gyerek akit megszülsz nem a te eszedet örökli.
2018. nov. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nincs baj?
2018. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!