Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Na. Megpróbálom minél hamarabb leírni: Pánikbeteg vagyok(lehet ez valamiben kapcsolódik a témához) de az a lényeg még fiatal vagyok de megis sokat változtam utóbbi időben barátaim nem értenek meg (igazából senki) sok baráttal összevesztem. Aminek az oka hogy amikor magányos vagyok ráírok valakire viszont kesőbb valamiért átváltok egy fasszá és összeveszek velük.

Kb ennyi viszont ami legfontosabb lenne, hogy mostanában hallucinálok.mármint tudom hogy nem igazi de bogarakat színeket,összeomlást hallucinálok. Teljesen elszakadok a valóságtól és rettentően ijjesztő belenézni a szemébe másnak mert azthiszem egy robot és nem ember.

(Még annyi hogy frontint szedek.)

Köszi, hogy meghallgattál!



2019. máj. 27. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérjél beutalót egy jó pszichiáterhez.
2019. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Először is a legfontosabb: Maradj nyugodt! Semmiképpen ne pánikolj, mert még rosszabb lesz.

Másodszor: ne menj pszichiáterhez. Nem vagy beteg. Nincs olyan, hogy pánikbeteg. Legfeljebb félelmeid vannak, de ez természetes és jó is, mert óvatosságra int és megvéd.És nagyon fontos: ne engedd, hogy bebeszéljék: skizofrén vagy, mert nem igaz.

Harmadszor: nem képzelődsz, de ezt itt nem tudom megmagyarázni, linkeket küldök.

Ami a barátaidat illeti: ne hidd, hogy a te hibád. Nem tehetsz róla, nem te alakítod a helyzetet. A többi a blogokban.

Olvasd el a blogokat, mert iskolapéldája vagy az ott leírtaknak. És nagyon sok ember éli át azt, amit te.

[link]

[link]

2019. máj. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hallucinálás nem biztos,hogy skizofrénia. Depressziótól,kávétól,fáradtságtól is lehet. Apró dolgoktól is lehet. Lehet a frontin is okozza. Ha nem múlik el,akkor esélyes a skizofrénia.
2019. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2. válaszolónak ne higyj. Tiszta paranoiás. Beszéltem vele. Megvan győződve arról,hogy zaklatják.
2019. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!