Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért függök másoktól?

Miért függök másoktól?

Figyelt kérdés
Most is van pár ember akitől függök. Mindennap félek,hogy elhagynak,lelépnek. Volt is aki már megtette,és emiatt lehangolt az egész életem. Ha nem lenne egyetlen ember sem,akkor képtelen lennék az önálló gondolkodásra. Nem tudnék magam dönteni,mivel nehezen megy.
2019. jún. 1. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért, lehet félsz döntéseket hozni és mindig más tanácsát kéred életed vezetéséhez. Sok oka lehet, ez csak az egyik. Bizonytalan vagy, nem hiszel magadban, nem bízol magadban...
2019. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is függök, és igyekszem minden erőmmel eltenni ezt. Fontos lenne egy kis önismeret, hogy tudd mi érték magadban mi az amivel problémád vna, mi okozza abizonytalanságot, hol vannak a komfortzónád atárait, és tágíthatod őket.


Könyvek, vagy pszichológus. Illetve belátni hogy te magad vagy az egyén és mások nem tartoznak hozzád, minden a te kezedben van

2019. jún. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!