Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez? Más is élt már...

Miért van ez? Más is élt már át ilyet?

Figyelt kérdés

Pl ha egyedül megyek valahova vagy buszozok érzem hogy megfeszülnek az izmaim és remegek és lever a víz. Máskor pedig legfőképp ha van velem valaki (amolyan biztonság érzetet ad) olyankor nem érzem ezt.

Sokszor olyan mintha engem bámulnának az emberek, és biztos rossz dolgokat gondolnának rólam. És néha mintha a barátaim és a párom is összebeszélnének ellenem. Nem tudom miért érzem ezt de ez nagyon rossz.


2019. jún. 3. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez azért van mert nagyon egoista és beképzelt vagy. Meg vagy róla győződve, hogy te vagy a világ közepe és mindenki csak rád kíváncsi, ezért érzed azt, hogy folyton csak téged néznek és rád gondolnak, illetve amikor nem vagy velük akkor is kizárólag csak rólad tudnak beszélgetni.
2019. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok egyáltalán egoista. Nincs mire... csak mintha összeesküdnének ellenem. Nem akartam hogy bárki férre értse. Legkozeleb b az ilyen kérdéseimet inkább magamban tartom! Köszönöm a "segítséget..."
2019. jún. 3. 15:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Gondolom,úgy nőttél fel,hogy mindig volt valaki aki fogta a kezed illetve nem nagyon közlekedtél egyedül.

A családban ki volt az aki a széltől is óvott téged?

2019. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Senki. Sokszor voltam egyedül vagy csak a testvéremmel.
2019. jún. 3. 16:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez szerintem önbizalomyhiány miatt lehet.
2019. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. jún. 3. 16:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez leginkább szorongásra és szociális fóbiára utal.
2019. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. jún. 3. 20:52
 9/10 anonim válasza:
100%
Az első válaszoló bujjon el de nagyon gyorsan... szerintem enyhe szociális fóbiád van, meg szorongos vagy. De siman lehet az is, hogy nagyon nagy megfelelesi kenyszered van. Én is sokszor éreztem ilyet mikor fiatalabb voltam. Próbálj nem rá gondolni hogy teged figyelnek ( mert amugy hidd el, hogy az embereket pont nem érdekli, hogy a másik mit csinál, csak akkor fognak megbamulni ha valami hülyeséget csinálsz), és kicsit keresd meg magadban arra a kérdésre a választ, hogy miert is erezhetsz így. Siman belejatszhatnak önértékelési problémák is.
2019. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2019. jún. 3. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!