Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek saját magamtól! Egyre...

Félek saját magamtól! Egyre többet gondolok az öngyilkosságra. Mit tegyek ha nincs kiút?

Figyelt kérdés
6 éves kapcsolatomat tettem tönkre. Megcsaltam a szerelemem..20 ezer forintos tartozásom van de ha nem térítem 3nap mulva börtönbe kerülhetek.A szüleim vagyis anyukám messze él tőlem apukám soha nem is volt. Barataim nem tudnak mar segíteni es nem latok kiutat. Az egyetemi vizsgáim is sorra bukásba fulladnak. Nem tűnik nagy problémának de nekem az egész életem egyedül maradtam es kilátástalanul.. rettegek a gondolataimtól félek hogy megteszem de egy egy olyan pillanatba elindulok a vasútállomásra.. Félek egyszer odaérek es nem lesz visszaút.

2019. jún. 9. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

20 ezer forint miatt nem kerülsz börtönbe. Ki mesélte ezt be neked?

Ha nem megy az egyetem, hagyd ott, menj el dolgozni. Szerelmed majd lesz másik. Valószínűleg nem szeretted annyira, ha megcsaltad.

2019. jún. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Állami cégnek tartozok 3. Felszólítás is megtörtént a nyakamba varjak a per költséget es uatana mehetek leülni.

Anyukámat értesítik is róla mar otthonról is kileszek dobva.

2019. jún. 9. 16:45
 3/14 anonim ***** válasza:

ezt nézd meg:

[link]

2019. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miből élsz? Anyukádat minek értesítenék, nagykorúként nem felel érted. Nem tudsz 4 ismerőstől 5-5 ezer Ft-ot kérni? Attól senki nem megy a falnak még örökbe se.
2019. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagyon tisztellek azért, hogy kiírtad ezt a kérdést.

Minden támadás nélkül szeretném megkérdezni, hogy fogyasztottál valamilyen kábítószert az utóbbi időben?


Fogsz majd gyönyörű helyekre utazni, szerető feleséged és szerető családod resz, minden helyre fog jönni, de akarnod kell neked is.


Semmi baj nincs amiatt, hogy nem sikerültek a vizsgáid. Annyi sikeres embernek nincs diplomája, neked emellett még simán lehet, csak most pihenned kell. Sokkal fontosabb, hogy ne kattanj meg teljesen.


A saját érdekedben menj el a legközelebbi pszichiátriára és mondd el, hogy nagyon rossz gondolataid vannak, teljesen kikészültél pszichésen és úgy érzed, pihenésre van szükséged.


NEM fogsz börtönbe kerülni, garantálom. Ez sajnos már egy pszichotikus tünet.

2019. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a kábítószer? És honnan vagy benne biztos, hogy a kérdező férfi?
2019. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodtan tedd meg!


Ha nem tudsz 20 ezres tartozást kifizetni akkor nincs miért élned. Akkor se ha elhiszed hogy ez miatt börtönbe kerülsz. Akkor is ha ekkora gennyláda vagy hogy itt trollkodsz a beteg/segitségre szoruló emberek között.


Szóval irány a vasútállomás, csak vigyázz nehogy útközbe elüssön egy kocsi.

2019. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat

Az utolsó kommentelőnek külön köszönet hogy vannak nálam rosszabb emberek mert mostanába mindig azt gondolom en vagyok a legroszabb a világon... biztos megalapozott tényeken alapul a hozzászólásod.

20 ezer forintal tartozom a kollégiumnak 3x szolitottak fel hogy rendezzem a tartozasom ezek utan megtették hivatalbol a feljelentést mivel egy állami cégről beszélünk igy a per költsége is engem terhel.. ami érthetően levan irva a papirba amennyiben azt se tudom majd rendezni mar egyből nem 20 ezer forintol beszélünk. És domino elven igy meg lejjebb csúszok.

2019. jún. 10. 16:44
 9/14 A kérdező kommentje:
22 éves lány vagyok.
2019. jún. 10. 16:44
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen mindegy hogy miket irogatsz, csak rosszabb lesz.


Ha lenne bármi fogalmad és tapasztalatod a közigazgatásról, jogi dolgokról akkor nem ezt a hülye filmes 3x felszolitanak állami cég börtönbe kerülök marhaságot irnád. Kicsit nézz utánna. 😅😅😅


De mondok mégjobbat: mi lett volna ha elmész dolgozni?

20 ezer ft 2-3 nap munka minimálbérrel. Márha tudnád hogy mi az...


Vagy akkora gennyláda vagy hogy itt téped a szádat hátha valami hülye pénzt ad neked????

2019. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!