Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért sírok ennyire könnyen?

Miért sírok ennyire könnyen?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy szinte mindenen tudok sírni /könnyezni és néha már nagyon ciki.

Pl. : elsírom magam minden alkalommal egy dalon, képes vagyok megkönnyezni egy hallott történetet, könyvet, filmet, mesét.. Te jó ég, ma az Így neveld a sárkányodat 3. című mesén sírtam...

Mi válthatja ki ennyire könnyen a sírást? Lehet ezt valahogy szabályozni? Már nagyon zavaró...

28/ nő


2019. jún. 12. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

En ugyanez vagyok, az igy neveld a sarkanyodat 3-on is sirtam en is. De neha meg reklamokon is.. ha sokan vesznek korul akkor konnyebb visszatartani.

Cikinek azert nem mondanam, engem az erzelmi loket maga jobban zavar. Teljesen kizokkenek ilyenkor es nem birok masra koncentralni

Szerintem nem nagyon lehet mit kezdeni ezzel..

2019. jún. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Nem tudsz ezzel mit kezdeni, ilyen vagy, nincs ezzel baj.

Nem történt veled életed során egy nagy trauma?

Van olyan, aki sohasem sírt, de egy családi tragédia után nagyon sokszor sok mindenen igen. Egyesek szerint csak a jó emberek sírnak.

2019. jún. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Angel3000 ***** válasza:
51%
Szia! Sajnos ez a fajta sirási problèma már átlépi a Normális keretet! Valószinû, Hogy az idegeid gyengèk, Ezèrt erôsiteni Kellene, szedned Kellene B vitamin komplexumot. Legalább 6 hónapig. Aztán Tudni fogod, Hogy segitett e. Kivánok Neked Minden jót! Ûdvôzletem!
2020. nov. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!