Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha egyre...

Mit csináljak, ha egyre lejjebb csúszik az életem?

Figyelt kérdés
2019. jún. 14. 17:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
48%
Gondolj arra, ez csak egy átmeneti rossz periódus,aminek egyszer vêge lesz! Tenned kell érte, sajnos a pozitív változás máshogy nem megy, te magad kell, hogy Erőss légy! Meg tudod csinálni, nem könnyű, de el kell kezdenem. A siker ott kezdődik, amikor azt mondod: megpróbálom! Ezt az idézetet, egy kórház falán láttam kirakva. :)
2019. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Lehettél volna akár Te is rákos. Érted ugye? Nyilván megrázó az ilyen, de akkor ő mit szóljon? Tele vagy lehetőséggekkel, csak lusta vagy vele élni. A többi csak kifogás.

Az írásodból ítélve szerintem én többször álltam fel, mint ahány éves vagy és még most is küzdök. Ha nem tenném, fel se kelnék reggel, mert minek? Fiatal vagy, egészséges, fél siker, b*szod :) Mi kell még??? Álj neki és csináld!

2019. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
A sok sz.r figyelmen kívül hagyását próbáljam meg?
2019. jún. 14. 18:56
 14/26 A kérdező kommentje:

Szerintem én is rákos leszek, ha nem vagyok az már most.



Amúgy van egy pár testi problémám és napról-napra több.



Annyit tanulok munka mellett, hogy az embertelen. A mai napot végigsírtam, azért csak egyórányit tanultam.

Kaján, rezsin kívül kvázi semmire se költök.

Igyekszem sportolni, egészségesen étkezni.

Ez a programozás a sokadik, amit tanulok. Ezt szeretem is, de totál esélytelen.... Azt hiszik az emberek, munkaerőhiány van. A nagy lószerszámot.



De én is, itt is megkapom, hogy ne sírjak, hanem tegyek magamért, amikor még szóba se került, mi mindent teszek.

Ja, de, a tanulás és a spórolás már szóbakerült.

2019. jún. 14. 19:01
 15/26 A kérdező kommentje:
Ilyenkor szoktak eltűnni az emberek néhány közhely puffogtatása után.
2019. jún. 14. 21:13
 16/26 A kérdező kommentje:
Tényleg miért tűnnek el ilyenkor az emberek?
2019. jún. 14. 22:21
 17/26 A kérdező kommentje:

27 évesen nem vagyok fiatal és már rég szülni kellene (igen, kellene, biológia+ még lássam felnőni). Rengeteg dologról le vagyok késve.


Mire vagyok lusta?

Rám sok rossz jelző illik,a listaság nem.

2019. jún. 14. 22:38
 18/26 anonim ***** válasza:

Azért tűntek el az emberek, mert lefeküdtek aludni :) ...meg gondolom látták, hogy minden segítő szándékú tanácsra van minimum két kifogásod.

Írtad, hogy mennyire nem szereted az ilyen közhelyes kioktatásokat. Én meg hátrányos helyzetű, beteg emberként azt ítélem el, aki képtelen használni a lehetőségeit. (még ezeket írtam, újraélesztettek mellettem egy férfit)

Munkahelyi probléma...nem is hinnéd, hogy én pl. örülnék már annak is. 27 évesen aggódsz a szülés miatt? - Én 41 évesen kezdtem új életet, teljesen a nulláról. Házvásárlás, új kapcsolat, új család, stb... Mindezt úgy, hogy gyakorlatilag egy gép tart életben. Képzeld el, erre még van pofám boldognak lenni :)

Gondold át a mondandód rendesen, mielőtt arra kezdenél panaszkodni, hogy nehéz az élet. Az, igen, de mit lehet vele tenni? Abból kell kihozni a legjobbat, ami épp van. Ezt senki nem fogja tudni megoldani helyetted. Szóval csak hajrá! :)

2019. jún. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Én csak enyhén autista vagyok, figyelemzavaros, egyelőre nem elviselhetetlen fizikai betegségekkel, anyám lehet, hogy meg fog ölni, 30-35 felett már nem is akarok szülni, mert fel se tudom nevelni...

Az életem úgy néz ki, hogy nincs porszívóm, most nyáron a tavalyi szandált hordom, ami tör.

Hazamegyek a munkából (amit nem szeretek, de ez van, tűrhető), angolt tanulok, németet tanulok, programozást gyakorlok. Aki szememre veti, hogy miért írkálok itt, azt úgy megütöm visszakézből, hogy én börtönbe kerülök súlyos testi sértésért, ő meg közben remélem elgondolkozik, miért kapta.

Baráti talik átlagosan 1-2 hetente, sport heti 1 órányi a 3 órányi helyett... Csak a tanulás. Ezen a héten 10 órát gyakoroltam azt az Isten átka sz.rt munka után, tiszta időben számolva, mellette 3-4 óra német... Angolul beszélgetni is találkoztam valakivel.

Megpróbáltam elhelyezkedni ezzel a sz.rral és aktív keresgélés során (bár állás is marha kevés van) 2 hónapja nem keres meg egyetlen cég sem! Egyetlen sem!



Bár lennék tolószékes vagy tartanának gépek életben, csak kerüljön tőlem messze az anyám és 20 év tanulás után legyen a kezemben valami piacképes dolog.

Attól nem vagyok és nem leszek boldog, hogy járni tudok, ez semmi. Nem ez a fontos.


Párkapcsolatra esély sincs.

Jó lenne ötödszörre már egy kib... Piacképes végzettség, lassan mindegy, hogy mi, a prostitúció is jó lenne lassan...



És itt megkapom, hogy ne picsogjak és ne ülhek tétlenül. Sablonszöveg, de nekem úgy fáj, hogy órákig sírok.



És ha valakit gép tart életben, akkor mi van? Ezredrangú, ne haragudj.

Nekem úgy néz ki, nem lesz pénzem kenyérre se. Melyik a fontosabb?

2019. jún. 15. 08:32
 20/26 anonim ***** válasza:
48%

#19

"És ha valakit gép tart életben, akkor mi van? Ezredrangú, ne haragudj.

Nekem úgy néz ki, nem lesz pénzem kenyérre se. Melyik a fontosabb?"


Érted, amit leírtál? Ezredrangú az, hogy valakit egy gép tart életben? Fontosabb annál az, hogy nem jut kenyérre?

Remélem, csak a megsavanyodott ismerősöd hatása ez és nem arról van szó, hogy ha messze kerülhetnél tőle, akkor átértékelnéd, amit fentebb idéztem...

De amíg így állsz hozzá, a helyzeted nem fog javulni, akármit teszel. :(

2019. jún. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!