Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió? (többi lent)

Ez depresszió? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kb 1éve nincsen kedven semmihez, a halálon is sokat gondolkodtam, nincsenek nagyon barataim, elzarkozok a külvilágtól, állandóan rosszkedvem van/kedvetlen vagyok, folyton az a kérdés merül fel bennem h minek élek. Mi az élet értelme. Állandóan fáradtvagyok.Nincsen kedvem tanulni a tavalyi évhez képest az átlagom 1 jeggyel romlott. Fél évig utáltam magamat h nemtudom megvédeni. Nem vagyok szép,étvágytalanság.Még telefonozni sincs nagyon kedvem. Folyton csak aludnák.Néha el~g agresszív vagyok és ideges. Legfőképpen az zavar h nincsen szociális életem. Nagyon félénk és zárkozott típus vagyok. Szóval ez depresszió vagy csak múló rosszkedv? Ha az mit tehetnék ellene?

2019. jún. 14. 21:52
 1/1 anonim válasza:

Mivel 1 éve fennáll az állapotod, biztos, hogy nem csak múló rosszkedv, ugyanakkor okozhatja az is, ha az agyadba nem jut elég vér pl. becsípődés miatt.


Próbálj a hangulatodról beszélgetni valakivel a közvetlen környezetedben, akiben megbízol, ha nincs ilyen személy, akkor fordulj pszichológushoz, mondd meg a szüleidnek, hogy szükséged lenne rá.

Mellette pedig keress egy jó masszőrt.

2019. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!