Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A frontin (0,25mg) és a...

A frontin (0,25mg) és a stimuloton (50mg) együtt, mikor kezdenek hatni? /Mika mellékhatásaik?

Figyelt kérdés
Elmentünk pszihiáterhez, és kiderült, hogy agorafóbiában és szociális fóbiában szenvedek, ezenkívül alvászavarom is van.
2010. júl. 8. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
soha, ha nem erőlteted meg magad. Ezektől nem fogod hirtelen megszeretni az embereket, max. könnyebben viseled, ha köztük vagy. Mozdulj ki!
2010. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólóval nem teljesen értek egyet. A frontint csak este vedd be, hogy nyugodt legyen az alvásod, a másik gyógyszer kb 2 hét múlva hat. A másik te is akard a gyógyulásodat!
2010. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

A második hozzászólónak igaza van. Az antidepresszánsok a 3. hónapban hatnak. Legyen kitartásod. Addigra szokja meg a szervezeted, és mulnak el nagyjából a mellékhatások.

A mellékhatása a hasmenés, fejfáájás, izgatottság. Semmiképp nem szabad abbahagyni a szedését. Ha elviselhetetlenek a tünetek, menj vissza az orvoshoz, és mondd el neki. Egyik gyógyszerből sem vehetsz be többet, vagy kevesebbet, mint amit előírtak. Akard a gyógyulást, és bízzál az orvosodban. Legyél tevékeny, ne roskadj magadba.

2010. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezek a gyógyszerek segíteni fognak, a stimulotont nem ismerem, de a frontin azért segít elaludni, és csökkenti a szorongást(mondjuk én xanax-ot kaptam, de lényegében ugyanaz, alprazolam)Igaz, hogy mellette azért saját akaraterő, és a problémák megbeszélése, eredetük fölkutatása is szűkséges, de azért ezek a készítmények (szerintem) segítenek ebben, az olyan válaszokat, mint amit az előző adott nagyon bírom "Mozdulj ki".....épp ez a probléma, h ez az agora meg szoc. fóbia miatt nem lehetséges, nem lusta kimenni a kérdező, hanem szorong! Ha vki nem ismeri ki magát a témában, minek kell marhaságokat beírogatni ???!!
2010. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"előző válaszoló" alatt az elsőt értettem, csak közben írtak mások is :)
2010. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ezeket a gyógyszereket szedem nekem 3 hétig tartott a beállítása kórházban.Néha olyan érzésem volt,mintha a gyomrom ki akarna jönni a szememem.Másképp nem tudom leírni ezt az érzést.Aztán meg volt olyan amikor három napig nem tudtam szedni,mert hosszú hétvége volt és pont elfogyott,akkor meg mintha a testem hirtelen előbbre lendült volna magától.Szóval elég fura dolgokra is képes.Valóban több hét mire megszokod.Én próbáltam abbahagyni,de fél év után ismét rámjött a rosszullét ami miatt szednem kell (pánikrohamok) és inkább most már nem próbálkozom leszokni és a plussz 20 kilót elviselem ami azóta jött rám,csak ne legyen megint pánikrohamom.Viszont gyűjtök természetgyógyászra pénzt,aki állítólag akupunktúrával és egyebekkel el érheti akár a teljes gyógyulást is.
2010. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak: nagyon vigyázz, hogy valódi természetgyógyász legyen, akihez mész majd és ne sarlatán, mert ezekből rengeteg van. Nálad azért fokozottan veszélyes , mert ezekről a gyógyszerekről a nem szakszerű leszokás/leszoktatás éppen olyan káros, mint a hirtelen leállás. Tudom, hogy ez nem a reklám helye, de a Hoxán van egy ilyen fórum, a leszokás buktatóiról, nagyon tanulságos. Jómagam azért néztem fel oda, mert 10 évnyi Frontin szedést akartam abbahagyni magamtól. Nekem kicsi adagom volt, ezért sikerült fokozatosan kb fél év alatt.
2010. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!